diyetten çok -değişim günlüğü-

doreen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2011
3
0
selam kızlaar bu forumda ilk konum ve heycanlıyım gerçekten,ama bi şekilde başlamalıydım çünkü bazen aklıma gelip beni gaza getiren,yaşam tarzımı değiştirecek düşünceleri paylaşırsam belki uygulamam daha kolay olur :KK1:

şimdiiii,ben 21 yaşındayım ve öğrenciyim ve hayatım boş geçiyor gibi bişey.yani sürekli bi uyuşukluk hali,okul ev sonra 'ay çok yoruldum okulda yatiim azcık dinleniim' hiç bi şeye istek yok,bilgisayar televizyon otur oturr oturr,üşengeçliiik üşengeçliik üşengeçliiik :KK14:

bazen diyorum bak bu günleri çok ararıım gencim ben daha,hani benim yaşama seviincim,bi gaza geliyorum sonraa hooop gidiyo :KK5:

bakalım şimdi cıktım bi yola ilk önce kendimi değiştireyim dedim,azcık daha kendimden bahsedeyim sonra da hedeflerimi sayayım size :KK34:
dediğim gibi 21 yaşındayım ve gercekten zor bi bölümde okuyorum ve belki de yorulmamın sebebi de biraz bu ,158 boyum ve 58 kiloyum ve değişime ilk önce kilo vererek başlamayı düşünüyorum

ivana sert programda genç bi kıza bu yaşta bu vücut yazık değil mi,insan biraz kendine dikkat etmeli sonucta ilerde istesen de mükemmel bir fiziğe sahip olamayacaksın dedi,ben de düşündüm cidden doğru böyle göbek fırlamış bel cıkmış gıdı atlamış heryerim vıcık vıcık sallanıyo,sıkılaşmak zayıflamak ve güzel bi fizik lazımm ki bu acayip bi özgüven patlaması da sağlar,insan kendisiyle barışır yaşam enerjisi artar.

pekii o zaman benim ilk hedefim şu yarıyıl tatili esnasında biraz kilo vermek(ki bu anneyle de nasıl olur bilemiyciiim,az önce kahvaltıda çayı şekersiz içmeme kızıp azcık bari atalım kızım dedi,bi de gelmiş yanıma gofret koymuuuş ooy oy :KK1: )

öyle çok abartılı yiyen bi insan değilim ama aburcubura karşı koyamıyoruuuuuuuuuumm :KK17: bi de hareket lazım,tatil bitip konyaya dönünce spor salonuna yazılcam,gecen sene 2 ay kadar gittim(çok düzenli de değildi,ve yemek ve aburcubur alışkanlığımı bırakamadım) 55e düştüm
ama tatil süresinde de bi cd m var 1 saatlik onu yapcam ve yediklerime birazcık dikkat etcem ,gerçi ben bunu hep diyorum ama bu kadar insan içine yazmışken uymazsam ayıp olurr :KK1:

bi yandan da kişisel bakıma vakit ayırmayı düşünüyorum,forumda çok güzel şeyler var ,denedikçe yaptıkça buraya yazarım

bakalımm çıktım bi yola umarım başarırım,şimdilik kendimize iyi bakalıııım ve unutmayalımm bu vücut da yaşam da bizim değerini bilelim ve şu anki yaşımıza bir daha gelemeyeceğimizi düşünerek yaşayalım,üşengeçliğe uyuşukluğaa vedaa edelimm :KK9:

günlüğünüz hayırlı olsun
kilon fazla değilmiş canım.benim yolum uzun.inşallah hedefine en kısa zamanda ulaşırsın:13:

çok teşekkür ederiim,bence isteyip de yapamayacağımız hiç bişey yok :KK66:umarım sen de en kısa zamanda istediğin kiloya kavuşursuuun :130:

X