DİYETİ SEVDİĞİN YİYECEKLERLE YAP

Cicekkz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2019
662
182
Diyeti bozduğunda neler yiyorsan ya da en cok hangi yiyecekler için bozuyorsan birtek onlardan yiyerek diyet yapmak daha kolay.)
Mesela ben yemeği çok aramam ama gün içinde az da olsa kahvaltı yapmak isterim,mutlaka çikolata yerim gün içinde.Yemeklerden de sevdiğim bir ymk olursa yerim birtek.Siz de böyleyseniz buşekilde diyet yapmak daha kolay olur:)
Birde misafirliğe gittiğimde ısrara dayanamayıp yemek yerim:)Dışarda yemeye gittiğimde de tatlı yerim genenelde.

Son düzenleme:
Jsjsjsjjwjwjwj hakkaten kimse düşünmemiştir bunu daha önce ya. Olayın bugını buldu minik civciv
Aynen şişko sana da tavsiye ederim yalnız anlama konusunda biraz sıkıntılısın sanırım,tekrar oku.) Sizde böyleyseniz demişim kendimin nasıl yaptığmı tarif etmişim yani.Yani biraz daha açıklayayım sen şimdi anlamazsın:) hani akşam yemekleri oluyor ya sabah kahvaltısı yerine geçmeyen,tatlı yerine, çikolata yerine geçmeyen..Ben iste onlardan pek yemiyorum ama bunun dısındaki kategoriye hayr diyemiyorum.O yüzden de diyeti onlarla yapınca daha kolay oluyor.Bu benim bünyemle alâkalı. Ve sizde böyleyseniz yapın demişim.Anlatabildim mi.Anlamıyorsan heceleyebilirim.)

Bu arada diyeti onlarla yapmaktan kastm hergün kek yapmıyoruz,hergün tatlı yemeye gitmiyoruz dimi yani ama kahvaltı yapıyoruz ya da ne bileyim ben bir çikolata alıyorum markete girince o yüzden bunlarla diyet yapınca genelde gün içinde fazla kalori almamş oluyoruz.

Aynen şişko sana da tavsiye ederim yalnız anlama konusunda biraz sıkıntılısın sanırım,tekrar oku.) Sizde böyleyseniz demişim kendimin nasıl yaptığmı tarif etmişim yani.Yani biraz daha açıklayayım sen şimdi anlamazsın:) hani akşam yemekleri oluyor ya sabah kahvaltısı yerine geçmeyen,tatlı yerine, çikolata yerine geçmeyen..Ben iste onlardan pek yemiyorum ama bunun dısındaki kategoriye hayr diyemiyorum.O yüzden de diyeti onlarla yapınca daha kolay oluyor.Bu benim bünyemle alâkalı. Ve sizde böyleyseniz yapın demişim.Anlatabildim mi.Anlamıyorsan heceleyebilirim.)
IMG_20211220_172350.jpg

X