Diyet Yapıyorum ama Aklımdaki Sorulara Cevap Arıyorum

tipitter

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2012
3
0
boyum 158cm kilom 60 oldu öncedn 66 idim özel diyetisyene gidiyorum 1 ayda 6 kilo verdim en merak ettiğim kaç kiloya düşsem iyi görünürüm bir de kemik oranım 2.3kg çıktı sizce iri kemikli miyim?diyetisyenim hergün evde yapabileceğim yarım saatlik egzersiz hareketleri verdi ama yeterince yağ yakabildiğimi düşünmüyorum onlarla 15 gün falan spor salonuna gitsem sonra yine günlük yarım saatlik egzersizlerimi yapsam spor salonunu bırakınca tekrar kilo alırmıyom acaba ?son olarak bitki çayları kilo vermede ne kadar etkili onu öğrenmek istiyorum cevaplarınızı merakla bekliyorum şimdiden teşekkürler...

Boyuna göre bikaç kilo fazlan var..bana göre 55 kilo iyi olur.. ama vücut yapını bimiyorum görmeden de bişey diyemiyorum..kilo olarak 55 de gayet sağlıklı olursun ama hala kendini ince göremiyoda olabilirsin yani dediğim gibi vücudunu görmediğim için bişey diyemiycem..sen aynada kendini ne zaman iyi hissediyorsan o zaman bırak diyeti korumaya geç bence.. çokda zayıf olma tabi..Spora gelince hergün 30 dk iyi bence ama ekstra yürüyüş yapabilirsin..çok kasma kendini zaten vereceğin çok bi kilo yok sağlıklı bi şekilde yavaş yavaş verirsin sporu bıraktığında yediklerine dikkat ettiğin sürece kilo almazsın..Bitki çaylarına gelince onların zayıflamaya etkisi yoktur sadece bağırsakları çalıştırıyodur en fazla tuvalete çıkma oranın daha fazla olur..Bol bol su içmeyide unutma.. kemik olayından hiç anlamam :p

70 kg bir insanın kemik ağırlığı 4 kg olmalıymış :) buna göre kendinide hesaplayalabilirsin

X