Diyet yapamayanlar

Celik87

Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2016
447
417
36
Arkadaslar yaramaz gece uyumayan gunduz oturtmayan iki kucuk cocugum oldugu icin diyet yapamayanlardandim.fakat soyle bi duzen tuttum ki 1.5 ayda yaklasik 4 kilo verdim.eger benim gibi olanlar varsa faydalansin istedim...
Sabah kalkinca bir bardak ilik suyun icine biraz bal ve biraz elma sirkesi koydum ictim.
Daha sonra guzelce kepek ekmekle kahvaltimi yaptim(bazen 1 bazen 2 dilim ama haslanmis yumurta mutlaka oldu)
Iki saat sonra filan mandalinami yedim
Oglen aksamdan kalan yemegi 6 kasik ekmeksiz yedim
Ikindi ya beyaz leblebi ya da iki tane yagsiz gevrek yedim
Aksam ne varsa 6 kasik yedim tabi bol salata ve ekmeksiz
Yatmadan yarim saat once de yogurt pul biber ve limon karisimi tukettim.
Tabi bu arada yesilcay sade kahve icmeyi ihmal etmedim
Sekere cok duskun biri olarak.cayima.seker atmadim ara ara agzima.kucuk seker ya da bir tane lokum attim.bunu azalta azalta devam ettim bazen aralara meyve kattim tabi.
Insallah faydasi olur tabiki dr tavsiyesiyle diyet yapmak en dogrusu.
B
(Bu arada elma sirkesi yada pul biber mideye dokunabilecek seyler bilinsin istedim)

Arkadaslar kahvaltim tabiki yumurtadan ibaret degil zeytin.peynir yesillik var.hatta bazen tost bile yapiyorum kendime. kuru meyveleri de mutlaka ilik suyla tuketin.
Dedigim gibi diyet yapamayanlar ise benim gibi kesmek degil kısmayla baslayabilir

bende gece sürekli birşeyler yeme isteği oluşuyor nedense 13 kilo birden aldım ve vermek istiyorum yönteminizi deneyeceğim inşallah veririm:kk77:

ben de tatlıya çok düşkün biri olarak kısa bir zamanda 10 kilo aldım. Ancak 1 aydır aspir yağı kullanıyorum oldukça faydasını gördüm tavsiye ederim.

ben de ne diyet olursa olsun uyguladım en şokundan en yavaşına kadar. ama veremiyorum kiloyu. napcam kızlar? :KK43:

Merhaba arkadaşlar, perşembe günü arkadaşımın tavsiyesi üzerine anadolu hastanesindeki diyetisyen hanıma muayene oldum.Defalarca kilo alıp verdim, bu yüzden çok tedirgindim. Kendim de çok diyet denedim ama başarılı olamadım. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gizem hanıma gittim. Kendisi beni çok sakince dinledi, gerekli tartı ve ölçümlerimi yaptı. Bana uygun bir liste hazırladı. Henüz daha tartılmadım bende merakla gelecek haftaki kontrolümü bekliyorum. Buradan yine yazarım umarım hepimiz kilo veririz
:spor::spor:

Merhaba, benim de 8 kilo fazlam var. Türlü türlü diyetler uyguladım, malesef verip verip tekrar alıyorum ve gece kaçamaklarını kesemiyorum :KK72:kilo vermek istiyorum, varsa önerileriniz bekliyorum hanımlar?

X