Diyet arkadaşı olalım kızlarrrr

Htc 35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2022
46
12
29
Selam kızlar diyete başlamak istiyorum ama motivasyon önemliiii diyet arkadaşlığı yapalım miiii birbirimize önerilerde bulunur daha sonra bu post altında sonuçlarımızi yazarız 🤗 Başlama tarihim 01.08.2022 kilom 60.9 ulaşmak istediğim ise 55 🤗

Bende varimmmmm. O kadar kilo aldim ki bunu vermem lazim💫💫

Selam kızlar diyete başlamak istiyorum ama motivasyon önemliiii diyet arkadaşlığı yapalım miiii birbirimize önerilerde bulunur daha sonra bu post altında sonuçlarımızi yazarız 🤗 Başlama tarihim 01.08.2022 kilom 60.9 ulaşmak istediğim ise 55 🤗
Bende diyete girmek istiyorum 😁

Kizlar yeni gördüm mesajları ben başladım yediklerime dikkat ediyorum 😊 siz nasıl yapıyorsunuz motivasyon verelim

Aboo
aboo siz 60 ile diyete girmek istiyorsunuz ben öleyim 82 küsür kiloyum 🙈🙈🙈🙈
1.5 yıl önce kadar 67e kadar indim iradem vardı şimdi ise iradem yok sanırım başlayamadım çok rahatsızım bu kilodan ama artık yapamıyorum 😔😔😔😔

Ayy herkes mi kilo vermek istiyor? Bende 62 kiloyum diyetisyen kontrolünde zayıflamaya başladım. Salı günü tartilinca yazarım buraya. Hedefim 55 kilo. Hadi zayıflama arkadaşı olalım. İsteyen olursa diyetisyenin verdiği listeyi paylaşabilirim🥰

Ayy herkes mi kilo vermek istiyor? Bende 62 kiloyum diyetisyen kontrolünde zayıflamaya başladım. Salı günü tartilinca yazarım buraya. Hedefim 55 kilo. Hadi zayıflama arkadaşı olalım. İsteyen olursa diyetisyenin verdiği listeyi paylaşabilirim🥰
Aynı kilodayız listenizi benimle de paylaşır mısınız 55-54kiloya inmek istiyorum ben de..

kolay gelsin :KK66:

Merhaba, diyet listenizi benimle paylaşabilir misiniz? Diyetisyen kan tahlili falan istedi mi?
Kilolarımiz aynı. Benim göbek ve bel baya fazla. Sadece diyetle incelmez gibi. Spora da başlayacağım.

Selamlar. 98 kiloyum ve spor eşliğinde diyete başladım. Bakalım, sonuçları paylaşacağım.

X