Dış gebelik ameliyatı sonrası tekrar ne zaman denemeliyiz

KayaAkk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2024
9
0
25
20 nisanda dış gebelik kapalı ameliyat oldu. Sağ tüpüm alındı ve doktor tekrar hemen deneyebilecegimizi söyledi.
Aynı durumu yaşayanlar var mı ?
Hemen gebe kalan var mı ?

Hemen deneyebılırsın dedi doktor
Mümkün değil ya, bir kere çok uzun zaman adet olunmuyor ki ben yaşadım ordan biliyorum atıyorum adet döngünüz 28 gün o zaman adet bile olunmuyor,
Benim adetim çok gecikmişti.
Sonra kontrole gidiyorsunuz bakıyorlar ona göre dene deneme diyorlar.
Ben hemen denetlemeymişim 2 ay dinlenme istemişti doktor.
Adet oldunuz mu diş gebelik sonrası siz? Rahim kendini topladı mı dedi acaba

Yok yeni oldum daha ameliyatı kanamam azaldı
Burdan bırınde daha okudum ameliyat olduğu ayın sonunda tekrar hamıle kalmış

Ben hem ameliyat oldum hem bi doz iğne vuruldum. Doktorum 3 ay korunmamı söyledi. Adet döngüm asla değişmedi ameliyat sonrası günü gününe geldi. Korunman tavsiye edilmediyse bile yaşadığın şey kolay bişey değil hem psikolojik olarak hem bedensel olarak acele etme bi kaç ay kendini toparla bence

20 nisanda dış gebelik kapalı ameliyat oldu. Sağ tüpüm alındı ve doktor tekrar hemen deneyebilecegimizi söyledi.
Aynı durumu yaşayanlar var mı ?
Hemen gebe kalan var mı ?
Merhaba bende 19 nisanda dış gebelik ameliyatı oldum ilk gebeliğimdi 2 sene deniyorduk sonucunda çok üzüldüm tek sevindiğim nokta tüpüm alınmadı. Ama gene de insan üzülüyor. Bana doktor 40 gün ilişki yasakladı . Çarşamba günü kontrole gideceğim dikişlerin alınması için. Hangi hastanede ameliyat oldunuz acaba

Merhaba bende 19 nisanda dış gebelik ameliyatı oldum ilk gebeliğimdi 2 sene deniyorduk sonucunda çok üzüldüm tek sevindiğim nokta tüpüm alınmadı. Ama gene de insan üzülüyor. Bana doktor 40 gün ilişki yasakladı . Çarşamba günü kontrole gideceğim dikişlerin alınması için. Hangi hastanede ameliyat oldunuz acab

Kaplı mı açık mı ameliyat
Merhaba bende 19 nisanda dış gebelik ameliyatı oldum ilk gebeliğimdi 2 sene deniyorduk sonucunda çok üzüldüm tek sevindiğim nokta tüpüm alınmadı. Ama gene de insan üzülüyor. Bana doktor 40 gün ilişki yasakladı . Çarşamba günü kontrole gideceğim dikişlerin alınması için. Hangi hastanede ameliyat oldunuz acaba
kapalı mı açık mı ameliyat

Doktorunuz zarar görmediğini söyledi değil mi? Bana da öyle söylendi. İçim içimi yiyor ne durumdayım diye.
Şuan nasılsınız bu arada?
Şuan iyiyim dün dikişlerim alındı. Kan testi yaptılar beta hcg 47 ye düşmüş. 1 haftaya tamamen yok olur . Ameliyat esnasında iki tüpe de sıvı yolladıklarını bir sorun olmadığını açıklamıştı doktor. Ama ben 1 ay sonra tekrar bir kontrole giderim . 40 gün de ilişki yasağı verildi bu arada . Senin durumun nasıl ? Nasılsın suan ?

Şuan iyiyim dün dikişlerim alındı. Kan testi yaptılar beta hcg 47 ye düşmüş. 1 haftaya tamamen yok olur . Ameliyat esnasında iki tüpe de sıvı yolladıklarını bir sorun olmadığını açıklamıştı doktor. Ama ben 1 ay sonra tekrar bir kontrole giderim . 40 gün de ilişki yasağı verildi bu arada . Senin durumun nasıl ? Nasılsın suan ?
Devlet hastanesinde mi oldunuz?
Çok sevindim sizin adınıza, umarım sağlıklı sıhhatli bir evlat doğurursunuz.
Benim durumum iyi sayılır, biraz halsizlik var ona da normal diyorlar.

Devlet hastanesinde mi oldunuz?
Çok sevindim sizin adınıza, umarım sağlıklı sıhhatli bir evlat doğurursunuz.
Benim durumum iyi sayılır, biraz halsizlik var ona da normal diyorlar.
Evet devlet hastanesinde oldum . Acile gidince direk aldılar o esnada hastane seçecek durumda bile degıldım. Tek korkum 2.gebeliğimde de aynı durumu yaşamak inşallah bidaha başımıza gelmez .

X