Diş Eti Grefti oldum yardımmm

QWERTY2641

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
156
74
Kızlar 5 gün önce diş eti grefti oldum damağımdan parça aldılar ve damağım çooook acıyor hiç bir şey yiyip içemiyorum yaa ne yapmalıyım aranızda başka yaptıran var mı nasıl atlattınız bu günleri

Kızlar 5 gün önce diş eti grefti oldum damağımdan parça aldılar ve damağım çooook acıyor hiç bir şey yiyip içemiyorum yaa ne yapmalıyım aranızda başka yaptıran var mı nasıl atlattınız bu günleri

Damağınıza pat yapıştırmadılar mı? Ben de dün operasyon geçirdim.

Özel bir klinikte, sen nerede yaptırdın? Damağımın üstüne kapatmak için pat yapıştırdılar sakız gibi bir şey. Ama 2. gün düştü. Şimdi kendi kendine düzelmesini bekliyorum. Sizin hangi doku uyuşmadı dikilen mi yoksa damaktan mı bahsediyorsunuz?

Canım çok şükür greftim süper oldu :))) tek sorun dikiş çıkasıya kadardı hacettepede yaptırdım tatlım ben sağolsun doktor hemen tarih verdi yaptı yaaa hem de ücretsiz olması cabası :))

Son düzenleme:
Kızlar aradan çok süre geçmiş ama bi sorum olacak ben de 15 gün önce yaptırdım. Damagim daki dikisleri aldılar. Damak ilgili sorunum kalmadı .disimdeki ni de yarın alacak.disime yapıştırdigi ette sanki biraz sertlik varmış gibi böyle olmasi normal mi.siz de böyle hissettiniz mi ???bir de kaç Haftada normale döndü.su ana kadar hiç bakmadım dişime

Kızlar ben de bugun disimdeki dikisleri aldirdım. Oh be çok şükür 2 haftadır da ilk defa baktım dişime ve öncekiyle arasında çok fark var :KK49:doktorum da iyi dedi . 3 hafta sonra tekrar kontrol var.
Olmadan önce çok kararsızdim. Internette cok arastirdim kimseye ulasamadim dogru duzgun. Umarim bu sayfadaki yorumlar benim gibi kararsizlara yol gosterir.Ama şimdi rahatım çok şükür. Biraz sıkıntı oldu tabi ama bitince insan rahatliyor. Şimdi 1 tane daha var onu da yaptıracagim. Herkese sağlık versin allahım ..

Herkese merhaba,
Diş eti grefti olmadan önce sizdeki dişeti çekilmesi neden meydana gelmişti? Dişeti hastalığından mı yoksa sert fircalamaktan mi? Bir de greft ameliyati olduktan 2-3 sene sonra dişeti cekilmesi tekrarlıyor muş? Bu dogru mu? Yorumlarinizi ve deneyimlerinizi paylasirsaniz çok sevinirim..

Merhaba, uzun zaman once yazmissiniz ama ins.benim yazdiklarimi da gorursunuz.Ben de diş eti greti yaptirdim ama yaptirmaz olaydim. Alt dislerime eklenen parca baya kalin ve tumseklik olusturdu. Hic dogal degil alisamadim bu tumseklige konusmada dahi zorlaniyorum. Tam 1ay oldu yaptirali. Ve ön dislerim daha cok sizlamaya basladi. Cekilmeler bir nebze kapanmis ama oyle nette gosterilen fotolardaki gibi muazzam degil. Sizin şuanki durumunuz nasil.Memnun musunuz, tekrar cekilme oldu mu

Kızlar aradan çok süre geçmiş ama bi sorum olacak ben de 15 gün önce yaptırdım. Damagim daki dikisleri aldılar. Damak ilgili sorunum kalmadı .disimdeki ni de yarın alacak.disime yapıştırdigi ette sanki biraz sertlik varmış gibi böyle olmasi normal mi.siz de böyle hissettiniz mi ???bir de kaç Haftada normale döndü.su ana kadar hiç bakmadım dişime
Simdi durumunuz nedir, memnun musunuz.

Merhaba, uzun zaman once yazmissiniz ama ins.benim yazdiklarimi da gorursunuz.Ben de diş eti greti yaptirdim ama yaptirmaz olaydim. Alt dislerime eklenen parca baya kalin ve tumseklik olusturdu. Hic dogal degil alisamadim bu tumseklige konusmada dahi zorlaniyorum. Tam 1ay oldu yaptirali. Ve ön dislerim daha cok sizlamaya basladi. Cekilmeler bir nebze kapanmis ama oyle nette gosterilen fotolardaki gibi muazzam degil. Sizin şuanki durumunuz nasil.Memnun musunuz, tekrar cekilme oldu mu
şikayetiniz geçti mi? tümseklik düzeldi mi?

X