diş ayrıklığı için tel kullanan varmı

gul1815

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2018
51
27
38
SLm kızlar benim ön dişlerim ayrık baya ayrık hem de senelerdir sürekli içimde kalmıştı bugün yapcam yarın yapcam en son yaptırmaya karar verdim dişçiye gittim benim amacım kaplama yapmaktı doktorum önermedi ve tel takmam gerektiğini Söle di iki gün sonra takılcak teller yaptıran varmı memnun kaldınız mı birleşme oldumu

Son düzenleme:
Kızlar tellerimi taktırdım bile sizden hala ses Yok takan yaptıran vardı hadi motivasyona ihtiyacım var

Kızlar tellerimi taktırdım bile sizden hala ses Yok takan yaptıran vardı hadi motivasyona ihtiyacım var
Canım tel taktırdığın iyi olmuş. Kaplama hep sonra çaren olsun her zaman. Tel kullanan yakınlarım var dişleri sonrasında çok güzel oldu. Tel ile de çirkin göründüğünü düşünme çok sempatik bence.

Evet kardeşime taktırdık biz, kesinlikle faydasını göreceksin.

Dişlerine yazık olurdu kaplama yaptırsaydın tel taktırmayı seçmen mantıklı olmuş. İlk zamanlar biraz zorlanacaksın baya bir geriyorlar dişleri ağrın olacak ama zamanla alışacaksın ilk etapta sıvı besleneceksin çorba vs.

Birde yirmilik dişlerin çıktı mı? Eğer çıkmadıysa tedavinin ortalarına yakın yirmilik dişlerini ameliyatla alıyorlar.

Tedavinin sonunda da telleri çıkarıp duruma göre lastik tedavisi uyguluyorlar. En son şeffaf bir kalıp veriyor dişlerin ayrılmasın eski haline dönmesin diye bir süre de şeffaf kalıbı kullanacaksın.

Ama sonuç çok iyi, herşeyden önce kendi dişlerin olacak. Kaplama da çok sıkıntı yaşardın.

X