Piercing, Hızma Dil piercing kullanan baksin

Venus41

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2015
14
30
24
3gun önce dilimi deldirdim ne yemek yiyebiliom nede su icebiliom peltek konuşuyorum 10gun kati yicekler yeme dediler bende meyveesuyuyla besleniyorum bu dilimdeki şişlik nezaman inicek ya dudagimda da pirsink var ama hiç sıkıntı cekmemistim onda

Bende dil ve dudak kullanıyorum,dilimi deldireli 1 sene oldu ben 1 hafta çorba ve sıvı içerken bile canım yanıyordu hazır çorba alıp yapabilirsin ekmek falan yemeye çalışma canın çok yanıyor en fazla 1,5 hafta sürer benim 1 hafta sürmüştü bir şeyler içtikten sonra mutlaka dişlerini fırçala ve tantum verdeyle gargara yap 1 haftaya istediğin gibi yemek yiyebilirsiin :))

Teşekkürler aynen iyilesti suan cok rahat yemek yiyorum ama dilimin altinda agri hissediyorum piercing baski yaptığı için buda zamanla disleri dokuyomus korktum biraz bisry olcak hala iltihap kapma ihtimali varmidir sence

Teşekkürler aynen iyilesti suan cok rahat yemek yiyorum ama dilimin altinda agri hissediyorum piercing baski yaptığı için buda zamanla disleri dokuyomus korktum biraz bisry olcak hala iltihap kapma ihtimali varmidir sence

Kim söylüyor bu diş dökme saçmalığını eğer öyle birşey olsa kimse yaptırmaz herhalde ve çok mantıksız bir düşünce arkasında hiçbir doluluk yok çok boş bir şey..Bende de ağrı olmuştu dil altımı ağrıtıyordu benimde birde biraz öndeydi iz bile çıkarmıştı ilk deldirdiğin 1 ay alışma süreci çünkü,şuanda ağzımda olduğundan emin bile olamıyorum yok gibi geliyor ben ilk 1 ay piercingimi 10-20 kere değiştirmiştim ve beyaz bir akıntı gelmişti tuzlu su ile gargara yaptım o da geçti,1 aydan sonrada hiç bir sorunum olmadı

Merhabalar ben de dilimi deldirdim bugün 4.günüm tantum verdeyi bugün kullanmaya başladım ilaveten ilk günden beri diş fırçalayıp tuzlu su ile gargara yapıyorum fakat dilimde bir beyazlık bir kabarma söz konusu ve yanak ve dudağımın iç tarafında bütün beyaz bir çizgi var bunu çözemedim arkadaşlar başına gelen var mı?
Bir de dilimin altındaki piercing topunda bir beyazlık var topa dokunduğumda pütür pütür küf olma ve benzeri ihtimali var mı çok endişeliyim :KK43:

Çok duyarlı hale geliyor dil
Piercingi yüzümde her yerde kullandım ancak dile cesaret edemedim
Sıcak ve soğuk tüketirken de dikkatli olunması gerekiyor
Koku sorunu çok sık yaşanıyor
Bu yüzden bakımı ihmal edilmemeli

Bakımına dikkat etmen gerekli yoksa ciddi sıkıntılar çekebilirsiniz

Hanımlar tercih etmenizin sebebi nedir?
Sonuçta dilimiz gözükmüyor. Bide çok korkutucu Bi süreç. Gerçekten merak ettiğim için soruyorum

İki aydır kullanıyorum dil piercingini aynı zamanda alt dudağım da var birde smiley piercingim var deldirdikten sonra siviyla beslenmeniz gerekiyor yok şişme yapıyor vesaire bu söylenenlerin hiç biri olmadı bende yorumları okuduktan sonra korkmuştum ama hiç birşey olmuyor ayrıca dilimi kremle uyuşturacaktı kremi sürdüğü gibi tükürdüm uyuşturmadan deldirdim ikinci günü dürüm yedim sigarada içiyorum ama disimi her yemekten her sigaradan sonra fırçaladım ve surekli gargara yaptım sadece ikinci günü bira içerken kanama oldu oda bira mayalı olduğu için bakteri üretti sanirin sonra birayı da pipetle içtim ve hiç sorun yok şuan şişme kesinlikle olmado

X