Devlet Hastanesi'nde Tüp Mide

RecelMutefferika

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
226
207
Merhaba hanımlar devlet hastanesinde tüp mide olanlar var mı süreç nasıl işliyor yardımcı olursanız sevinirim. Ben şimdi doktorlardan onay alma aşamasındayım

Merhaba 2 gün önce bende gittim endokrinolojiye sevk etti endokrin onay verince tekrsr gideceğim gastroenteroloji cerrahisi bölümüne siz endokrinolojiden onay aldınız mı ücret ödeme var mı ben sormayı unuttum geçen sefer

Merhaba 2 gün önce bende gittim endokrinolojiye sevk etti endokrin onay verince tekrsr gideceğim gastroenteroloji cerrahisi bölümüne siz endokrinolojiden onay aldınız mı ücret ödeme var mı ben sormayı unuttum geçen sefer
Devlette yok ücret ödemek ve hastaneden hastaneye fark var sanırım siz hangi hastaneye gideceksiniz?

Oldunuzmu acaba ameliyat bende şehir hastanesine randevu aldim hangi hastanenin doktorlari daha iyidir acaba sizin nasil gecti
Henuz tabiki ameliyat olamadım gastroenteroloji endokrine sevk etti o da belli başlı tahliller yaptı kan verdim bir de 2 tane hap verdiler onu içip sabah tekrar kan verdim. Benim ekstra olarak guatr olduğu için ondan biyopsi istediler 20 gün sonra çıkacak patoloji onu bekliyorum ama bu ameliyat en az 6 aylık bir süreçmis hemen olunmuyormus devlette onu öğrendim

Henuz tabiki ameliyat olamadım gastroenteroloji endokrine sevk etti o da belli başlı tahliller yaptı kan verdim bir de 2 tane hap verdiler onu içip sabah tekrar kan verdim. Benim ekstra olarak guatr olduğu için ondan biyopsi istediler 20 gün sonra çıkacak patoloji onu bekliyorum ama bu ameliyat en az 6 aylık bir süreçmis hemen olunmuyormus devlette onu öğrendim
Biyerden başlamak lazım sn adım attın sıra bende devlette randevular cok geç veriliyor ama sabretmek lazim napalım .Arastirdinmi hiç doktorlari gitmeden önce falan bilgin varmı

X