desteğinizi bekliyorum

selvinazz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
84
1
36
meraba kızlar geçen gün durduk yere kanama oldum çok korktum hemen doktora koştuk ultrasyon falan çekti ve poli kistik over çıktı ekarkende vardı ama eçmişti yani geçeli 1 yıl olmuştu ve doktor bana senin bünyen yapıyo iki yumurtanda kiste elverişli ve bundan kurtulamazsın dedi geçsede yine çıkar dedi ve bundan dolayı hamileliği engelliyomuş ama kan tahlillerinde hiç bi sorun yok hatta 2 ay önce yaptırdığım testte yüksek çıkan prolaktinim bile düşmüş şimdi bana microgynon ve estrofem adlı ilaçları verdi 1 ay kullanacakmışım aranızda bunları kullanan varmı off moralim çok bozuk bebek isterken kist çıktı ne yapıcam şimdi ben

canım pko bir çok kadının başına bela. hamile kalmayı zorlaştırdığı kesin tabi. ama pko'lu bir sürü hamile olduğunu da unutmamalı. sorununun ne olduğunu bilebildiğin için şükretmelisin. en azından o sorunun üzerine gidersin. aramızda tetkiklerde herşeyi normal olmasına rağmen yıllardır bebek bekleyen bir sürü arkadaşımız var.
pko ile ilgili daha önce de başlıklar açılmştı. ilersen onları inceleyip bilgi ve deneyim alabilirsin

yaa zaten bende bekarkende vardı nasıl bişey olduğunu biliyorum beni üzen dokturun senin bünyen yapıyo nasılki diyo sakallı bir insanın sakalını kesersin temizlenir ama sonra yine çıkar seninde öyle diyo yani geçse bile yine çıkar beni korkutan bu acaba hamile kalamazsam

X