Dert ilişki

Kızlar evet haklısınız cok pisman oldum ama sonrasında geriye baktıgın zaman onun da cok fazla hataları var bahsetmedim ama yaptıgı fedakarlıklar benim için aklıma geldikce psikolojim bozuluyor bana dedi ki ayın dördünde düzgünce oturup konusalım küçük de olsa bir ihtimal var barısmamızın dedi sizce döner mi bilemedim ya yazmasam icimde kalıyor
Ne oldu son durum?

kızlar fikir belirtin. 2 yildir beraber yaşadığım erkek arkadasım var aynı evi paylaştık. Ben cocugu cok kısıtladım hayatını yalnızlaştırdım ona çok kötü davrandım tabii ki karşılıklı hatalar oldu ben hep ayrılırdım o tutardı yalvarırdı ilişki icin bir ay once yine ayrıldım yalvardi bana tekrardan olalım dediğimde iki gün sonra istemiyorum seni artık dedi
Ben bu sefer ilişkiye tuttundurmaya calistim cabaladim özürler diledim evine gittim agladım yalvardım zaman istemişti benden cumartesi oturur konusuruz demişti ben yine dayanamadım dün gittim ama konustukca agladıkca gözünde daha da düşüyorum sinirleniyor seni istemiyorum yollarımızı ayıralım veya memlekete gidecek o geldikten sonraya sabret yani ayin dördüne kadar o zamana kadar yazıp arama o gün seninle söz sabahtan akşama kadar ilişkimizin başından basliyip sonuna kadar konusalım anlasabilirsek devam edelim dedi ama benim sürekli ona yazasım geliyor yemek yiyorum kusuyorum cok var 8 gün var daha nasil dayancam yazıp etmeden arıyorum yüzüme kapatıyor yazıyorum görüldüde bırakıyor
Gerçekten istemese ayın dördünü bile söylemezdi değil mi son şans dedi ama köpek gibi yalvardım onun icin mi dedi acaba ayın dördünü anlamadım sordum dedim ki anlasirsak ben o gun seni ikna edersem olcak miyiz dedim oluruz dedi inanmali miyim nasil geçecek bu onsuz bir hayat düşünemedim hiç zamana mı ihtiyacı var acaba zorla düşündürüyorum gibi ayın dördüne kadar hiç istemiyor su sıra beni hayatınd
Keske birine şoyle aşık olsam da azıcık kilo versem

X