Çatlaklar Dermaroller doktor uygulaması ve sonuçları

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

mymelino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
966
3
ankaradaki arkadaşın akrabası doktor ....çatlak sorunu için görüşmeye gitmiştik 2-3 ay önce falan...
lazer uygulamasını vs..yöntemlerin hepsini sorduk....lazer uygulamasını tavsiye etmedi leke bırakabiliyormuş ve pahalı bir yöntem olduğunu söylemişti bize.....
dermaroller tedavisini önermişti....arkadaş ona başlamıştı....
akrabası olduğu için uygulamadan ücret almamış sadece ürünleri temin etmesini söylemiş....medikalciden almış ....2.5 mm lik dermaroller ve kök hücre serumu ....markası değişik bizim dermaroller gibi değil.....
dermaroller uygulama ardından kök hücre serumunu uygulamış 10 günde birdefa ....toplamda 6 seans...
ben sordum tel.. bu kök hücre serumu şart mı diye.. çünkü çooook pahalı....onun yerinebepanthen falan sürsek dedim .....SAKIN HAA..... BOŞA VAKİT HARCARSIN ..ÖNEMLİ OLAN KOLAJEN ARTIŞINI SAĞLAYAN KREMİN DERİ ALTINA GEÇMESİ DEDİ....KÖK HÜCRE SERUMU YAPILMAZSA BOŞUNA UĞRAŞIRSIN DEDİ...
ARKADAŞIN ÇATLAKLAR KALÇADA - BELDE VEBACAK ARKASINDA VARDI ....ŞİMDİ ÇOOKKK İNCELMŞLER TABİ YOKKKK OLMAMIŞLAR AMA ÇOOOOK İNCELER....ÖYLE OLSA BANA YETER....BİDE BAŞKA KREM DAHA DEMİŞTİ AMA ARKADAŞ PAHALI DİYE ALAMADI.....
BENDE ONA ONUN YERİNE URBAN DİYE YURTDIŞINDA ÇOOK KULLANILIYO YORUMLARI BAYA GÜZEL VE KOLAJEN ARTIŞINI SAĞLIYORMUŞ ONU KULLAN DEDİM 70 TL FALANDI AMAZONDAN ALMIŞTI 2 AY BOYUNCA BİDE ONU KULLANDI...
DERMAROLLER 2.5 MM LİK --- 280 TL
KÖK HÜCRE SERUMU ---500 TL
URBAN KOLAJEN KREM --70 TL
DOKTOR UYGULAMASI BELEŞŞŞŞ :KK37::KK37:
TOPLAM 850 TL HARCADI AMA DEĞMİŞ GERÇEKTEN ÇÇOOOOOOK İNCELMİŞLER .....

DOKTOR AYDA 1 DEFA UYGULAYACAKMIŞ DAHA 6 SEANS.......
SPORA BAŞLAMASINI ÖNERDİ.... VE VÜCUDU HERZAMAN NEMLİ TUTMASINI SÖYLEDİ CERADOLİN VÜCUT LOSYONU SÜRÜYOO HER SABAH...NEMSİZ KALAN CİLT ÇATLAMAYA MÜSAİTMİŞ....

PARAM YOKKKKK :KK43::KK43: OLUNCA BENDE BAŞLICAM :KK52::KK52::KK52:

ankaradaki arkadaşın akrabası doktor ....çatlak sorunu için görüşmeye gitmiştik 2-3 ay önce falan...
lazer uygulamasını vs..yöntemlerin hepsini sorduk....lazer uygulamasını tavsiye etmedi leke bırakabiliyormuş ve pahalı bir yöntem olduğunu söylemişti bize.....
dermaroller tedavisini önermişti....arkadaş ona başlamıştı....
akrabası olduğu için uygulamadan ücret almamış sadece ürünleri temin etmesini söylemiş....medikalciden almış ....2.5 mm lik dermaroller ve kök hücre serumu ....markası değişik bizim dermaroller gibi değil.....
dermaroller uygulama ardından kök hücre serumunu uygulamış 10 günde birdefa ....toplamda 6 seans...
ben sordum tel.. bu kök hücre serumu şart mı diye.. çünkü çooook pahalı....onun yerinebepanthen falan sürsek dedim .....SAKIN HAA..... BOŞA VAKİT HARCARSIN ..ÖNEMLİ OLAN KOLAJEN ARTIŞINI SAĞLAYAN KREMİN DERİ ALTINA GEÇMESİ DEDİ....KÖK HÜCRE SERUMU YAPILMAZSA BOŞUNA UĞRAŞIRSIN DEDİ...
ARKADAŞIN ÇATLAKLAR KALÇADA - BELDE VEBACAK ARKASINDA VARDI ....ŞİMDİ ÇOOKKK İNCELMŞLER TABİ YOKKKK OLMAMIŞLAR AMA ÇOOOOK İNCELER....ÖYLE OLSA BANA YETER....BİDE BAŞKA KREM DAHA DEMİŞTİ AMA ARKADAŞ PAHALI DİYE ALAMADI.....
BENDE ONA ONUN YERİNE URBAN DİYE YURTDIŞINDA ÇOOK KULLANILIYO YORUMLARI BAYA GÜZEL VE KOLAJEN ARTIŞINI SAĞLIYORMUŞ ONU KULLAN DEDİM 70 TL FALANDI AMAZONDAN ALMIŞTI 2 AY BOYUNCA BİDE ONU KULLANDI...
DERMAROLLER 2.5 MM LİK --- 280 TL
KÖK HÜCRE SERUMU ---500 TL
URBAN KOLAJEN KREM --70 TL
DOKTOR UYGULAMASI BELEŞŞŞŞ :KK37::KK37:
TOPLAM 850 TL HARCADI AMA DEĞMİŞ GERÇEKTEN ÇÇOOOOOOK İNCELMİŞLER .....

DOKTOR AYDA 1 DEFA UYGULAYACAKMIŞ DAHA 6 SEANS.......
SPORA BAŞLAMASINI ÖNERDİ.... VE VÜCUDU HERZAMAN NEMLİ TUTMASINI SÖYLEDİ CERADOLİN VÜCUT LOSYONU SÜRÜYOO HER SABAH...NEMSİZ KALAN CİLT ÇATLAMAYA MÜSAİTMİŞ....

PARAM YOKKKKK :KK43::KK43: OLUNCA BENDE BAŞLICAM :KK52::KK52::KK52:

biz boşa kürekmi sallıyoruz yani:95:dermarolerin acısını boşamı çektik...almak lazım kolajen yada kök hücre serumu ama ben bulamıyorum bir türlü... kolajen içeren kremler var ama saf olarak ampül şeklinde bulamadım yurt dışındanda yasak artık...napcaz şimdi:95:

Doktorların kullandığı dermahall marka ürünler ama çook pahalı....hepsi kampanyada .com da var..kök hücre serumu 500 tl ama...

mymelino slmlar bende geçen yaz temmuzdan beri ayda bir gibi dermaroller uyguladım onca zamandan sonra söleyebileceğim evet fark var azaldılar ama ben tabiki hepimizin istediğide bu tamamen gitmesini istiyrm kök hücre serumlarını araştırmaya başladım sanırım etkili ve nasıl diyim son vuruşu yapmak için artık faydalı bi ürün kullanmak gerektiğini gördüm oda işte bu serumlar senin dediğin siteden inceledim orda bide dermaheal strecht marks diye bi ürün daha var 30 ml fiyatı daha uygun acaba bu ürün hakkında bi bilgin var mı teşekkürler şimdiden

bilgi için çok teşekkürler arkadaşım. bu urban kolejen kremi nerden temin edebiliriz? bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim. teşekkürler şimdiden:KK34:

ben dermarollerı evde uyugulayabilir miyim onu bilmiyorum ama kolajen daha ucuz bir şeyse onunla denerim gibi. henüz karar vermedim. ama fiyatlar çok acımasız. 500 tl ye serum olur mu yaaa.

biz boşa kürekmi sallıyoruz yani:95:dermarolerin acısını boşamı çektik...almak lazım kolajen yada kök hücre serumu ama ben bulamıyorum bir türlü... kolajen içeren kremler var ama saf olarak ampül şeklinde bulamadım yurt dışındanda yasak artık...napcaz şimdi:95:

arkadaşlar burdan hepinize sesleniyorum bu kök hücre olaylarına pek girmeyin ben tıpçıyım ve hocamın dediğine göre yağ dokudan elde edilen bu kökhücreler dolasıma gecince yani cilde enjekte edince çok mobil oldukları için beyne gidip tümör olusturabiliyolarmıs bende gözenek problemi yasıyorum tretin ve dermaroler kullanmaya baslıcam finalden sonra sizi korkutmak istemem ama iyice araştırmadan yaptırmayın derim

arkadaşlar burdan hepinize sesleniyorum bu kök hücre olaylarına pek girmeyin ben tıpçıyım ve hocamın dediğine göre yağ dokudan elde edilen bu kökhücreler dolasıma gecince yani cilde enjekte edince çok mobil oldukları için beyne gidip tümör olusturabiliyolarmıs bende gözenek problemi yasıyorum tretin ve dermaroler kullanmaya baslıcam finalden sonra sizi korkutmak istemem ama iyice araştırmadan yaptırmayın derim

her şeyde bi dert çıkıyo ya çıldırcam :| dermarollerden sonra ne kullancaz peki, fikri olan var mı kök hücre kadar etkili=?

Dermaroller kullanarak, Dermaheal stem s'rum uygulamasına başladım geçen hafta. etkili olması için 5 seansı tamamlamak lazım ve sonrasında ayda bir devam etmek lazımmış. Eğer ilgilenen olursa, buradan sonuçları aktarırım.

7 yıl sonra bir soru:KK66:
Janssen ampül serumlarinda kök hücre serumu var ve
Ürün aktif içeriği;

Elma kök hücre ekstresi:Cildin kök hücre aktivitesinin uyarılmasına yardımcı olur

Uzun ve kısa zincir hyaluronik asit:Nem tutmayı destekler.

Diyor

bu sanırım sizin bahsettiğiniz tehlikeyi taşımıyor değil mi ? Gece gece korktum mesajınıza denk gelince , yanıt verirseniz çok sevinirim, tıpçı olmanız çok değerli benim için, şimdiden teşekkürler sevgiler

Stem cell marka kök hücre ve dermaroller öneriyorum fiyatı 15 20 tl arasında serumun adedinin. 15 günde 1 6 seans tavsiye edilir. Ayrıca kök hücre elma ve bitkilerden elden edilmiş olduğundan zarqrsız

X