Derdim çok büyük saçlarım yandı kül oldu

kahrolmusbirinsan

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2023
265
358
29
Saçlarım uzundu belime kadar aptallık ettim kızıl yaptım daha sonra sarı yaptırdım sonra kahveye döndüm bu arada savlarim kulak hizamda kesilmek
Zorunda kaldı şimdi size sorum devines saç ürünlerini kullanan var mı ? Şampuan bakım maskesi yağına 3 kusur para verdim çok ovduler sonuç alan varmı yardımci olurmusuniz hemen uzasın istiyorum

Bence çok uzun bir süre boyatmayin ve düzleştirici maşa vs kullanmayin.
Yıllarca kızıl kullandım sonra pat diye boyatmayi kestim yıllardır kendi renginde ve hep sağlıklı görünür herkes imrenerek bakar saçlarıma.
Öyle pahalı şeyler kullanmaya gerek yok doğal olanı bozmasak yeter aslında.

Bu hatayi her kadin yapmistir fazla üzülme. Sacina iyi gelen sampuani kullan sadece birde bakmissin hemen uzamis. Boyle de guzel oldugunu kabullen sadece.

Seneler once basima geldi siyahtan sariya dondum pisman oldum tekrar siyah yaptim cok kapatti diye kumral olayim dedim ve enseme kadar yanmisti yaptiklarimi hemen anlatayim bir kac aya toparlarsiniz hemen.dumduz kut kestirdim.kütten daha kisa hatta. Tek renge boyadim kendi dip rengime. Her aksam pantenin sac serum yagi var onarici yagi onu suruyodum uclarina bolca. Ben diplerinede suruyodum cunku yaglanmiyi o kadar kurumus yanmıştı.bur kac gun geceden surunce yumusamaya basladi onariyodu.cok sık yikamiyordum kurumasin diye.haftada iki defa yogun derecede hinsitancevizi yagi ve badem yagi suruyodum uc saat falan bekliyodum.ama asil kurtaricim pantenin sac serumu baska markadan sasmam.o surecte hergun dogal haliyle mandal tokalarla topuz yaptim asla ne duzlestirici ne fon ne masa bir kere degmedi. Ustten yananlar cikinca islatip yapistiriyodum😀 bir senede omuzlarima degdi diyebilirm.yananlari surekli uclarindam kestirdim bitti gitti.bide her yikamada sac maskesi kullanin.

Seneler once basima geldi siyahtan sariya dondum pisman oldum tekrar siyah yaptim cok kapatti diye kumral olayim dedim ve enseme kadar yanmisti yaptiklarimi hemen anlatayim bir kac aya toparlarsiniz hemen.dumduz kut kestirdim.kütten daha kisa hatta. Tek renge boyadim kendi dip rengime. Her aksam pantenin sac serum yagi var onarici yagi onu suruyodum uclarina bolca. Ben diplerinede suruyodum cunku yaglanmiyi o kadar kurumus yanmıştı.bur kac gun geceden surunce yumusamaya basladi onariyodu.cok sık yikamiyordum kurumasin diye.haftada iki defa yogun derecede hinsitancevizi yagi ve badem yagi suruyodum uc saat falan bekliyodum.ama asil kurtaricim pantenin sac serumu baska markadan sasmam.o surecte hergun dogal haliyle mandal tokalarla topuz yaptim asla ne duzlestirici ne fon ne masa bir kere degmedi. Ustten yananlar cikinca islatip yapistiriyodum😀 bir senede omuzlarima degdi diyebilirm.yananlari surekli uclarindam kestirdim bitti gitti.bide her yikamada sac maskesi kullanin.
Bende. Bu rutinide ekleyeyim yaptıklarimin içine inslalah bir senede toparlar

Gecmis olsun koklerine zarar gelmemis korkmayin 1 senede toplar uzar saclariniz. Sac kadinin her seyi gercekten. Stres yapmayin bu kez de dokulur falan aman.
Market urunlerini cok kullanmayin derim. Eczaciniza danisin isterseniz kürler hazirliyor bazi eczacilar cesitli vitaminler yaglardan olusan.
O sirada bi de kan degerlerinize baktirin, sac icin demir biotin gibi degerlere bakilsin gerekirse takviye alin.

X