Deniz7,cilekkli.ssheker07,elanur123456 kızlar hepinize sonsuz teşekkürler...

papatyax79

Guru
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2009
58
0
Başlığımda yalnızca daha sık yazıştığım arkadaşların isimlerini yazdım ama daha nick'ini hatırlayamadığım bir sürü arkadaşa ameliyat olma aşamasında ve ameliyattan sonraki dönemde yorumlarınız sorularıma verdiğiniz cevaplarınız ve yardımlarınız için sonsuz teşekkür ederim:)))Herkesle paylaşamayacımız konuları burda sizlerle paylaşmak kadar güzel bişey olamazdı sanırım SİZE NEKADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR....a.s.a.s.a.s.

sevgili papatyax çok incesin.
şunu söylemeden edemiyeceğim bu forum sayesinde hepimiz çok şey öğrenmenin yanısıra birbirini anlayan kişilerde konuşmanın rahatlaması çok hoş. emin ol eşlere en yakın arkadaşara bile söyleyemeyeceğimiz özelleri bile paylaşıyoruz. inanırmısın bazen doktorabile sormaya gerek duymadığım konular oluyor buradaki arkadaşlar sayesinde. tekrar teşekkürler sevgiler iyiki varız:içelim:

aranıza yeni katılmış olmama rağmen bu güzel paylaşımlar için hepinize teşekkürler..umarım herşey herkesin gönlüne göre olurr opuyorumnanaktan

tatlim papatyax iyi dileklerin icin cok sagol bende ameliyat öncesi forumdaki arkadaslar sayesinde cok sey ögrendim darisi tüm isteyenlerin basina hersey gönlünce olsunopuyorumnanaktan

Başlığımda yalnızca daha sık yazıştığım arkadaşların isimlerini yazdım ama daha nick'ini hatırlayamadığım bir sürü arkadaşa ameliyat olma aşamasında ve ameliyattan sonraki dönemde yorumlarınız sorularıma verdiğiniz cevaplarınız ve yardımlarınız için sonsuz teşekkür ederim:)))Herkesle paylaşamayacımız konuları burda sizlerle paylaşmak kadar güzel bişey olamazdı sanırım SİZE NEKADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR....a.s.a.s.a.s.

rica ederim canım,ne yaptık kikaydirigubbakcemile2

canım bn yeni gördüm iletini inan cok mutlu oldummm... burda birbirimze yardımcı olabilmek gercekten cok güzel..

X