Mutfak Dekorasyonu Dekorasyon için acil yardimmm

gulrecelim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2020
3.485
6.345
30
Selam herkese.
Evimin tüm eşyalarını ben sectigim için orta sehpa ve mutfak masası seçimini eşime bırakmıştım. Acaba bırakmasa mıydım :KK8:
Görselde ki mutfak masamız. Beyaz esyalarim gri, perdem de gri. Tezgahın üstünde baharatlık vs tarzı kalabalık şeyler sevmiyorum tezgahım boş olmalı :bicak: şu an halım yok. Simdiiiii ben bu masayı napicam nasıl edicem de mutfagima uydurucam, hoş bir görüntü oluşturcam bilmiyoruuuuuum. Evimin hiç bir yerine de renk olarak uymuyor. Salonum mavi beyaz. Oturma odası da krem rengi. Evin genel havasına da uymuyor ama mutfağa uydurmak için fikir istiyorumm. Please :KK5:

IMG_20200804_123759.jpg

masayı henüz almadyısanız belki üzerinde değişiklik yaptırabilirsiniz ahşabı beyaz oturma yerleri gri gibi , model senin istediğin ama renk eve uygun olsun dersiniz

Maalesef masa kurulmayi bekliyor. Alıp getirmiş bile.
Hmm halınızı mor krem kahve karışık tonlarda seçerseniz bir uyum olur , veya aldığınız yerle irtibata geçip değişim mümkün mü sorabilirsiniz. En olmadı ahşabını griye boyatırsınız bir uyum yakalanabilir

Selam herkese.
Evimin tüm eşyalarını ben sectigim için orta sehpa ve mutfak masası seçimini eşime bırakmıştım. Acaba bırakmasa mıydım :KK8:
Görselde ki mutfak masamız. Beyaz esyalarim gri, perdem de gri. Tezgahın üstünde baharatlık vs tarzı kalabalık şeyler sevmiyorum tezgahım boş olmalı :bicak: şu an halım yok. Simdiiiii ben bu masayı napicam nasıl edicem de mutfagima uydurucam, hoş bir görüntü oluşturcam bilmiyoruuuuuum. Evimin hiç bir yerine de renk olarak uymuyor. Salonum mavi beyaz. Oturma odası da krem rengi. Evin genel havasına da uymuyor ama mutfağa uydurmak için fikir istiyorumm. Please :KK5:

Eki Görüntüle 2670904
Balkonunuz genişse oraya koyun mutfağa yeniden alın 😬

Halınızı mor desenleri olan bir tarzda seçebilirsiniz. Yada fon perdenizi mor tül olarak yaptirabilirsiniz. Mor cok iddialı bir renk orta karar birseyler cikar ortaya insallah.

X