değişiklik...

D

deren23

Ziyaretçi
arkadaşlar ya değişiklik yapmak istiyorum ama bulamıyorum dolabım tıka basa dolu hepside yeni alıp alıp koyuyorum ama onları kombine etmekte zorlanıyorum çantalarım ayakkabılarım montlarım keza öle öle ama yine her sabah işe giderken ne giyicem derdi bitmiyo aslında zevkli birisiyimde ama işte mesela dar paça kotlarım yeni çıkan kemerlerle kullanabilceğim gömleklerim var ya inanın bazen kendimden utanıyorum bukar giyisinin içinde bulamıyorum diye napabilirim offf varmı fikri olan?????

cnm en güzel moda kendine yakışandır..bak bnce snde bnm yaptığımı yap..tatil gününde bütün dışarı çıkma falan..planlarını iptal et..elbiselerini bir yatağa at..tek tek hepsini üstünde dene..geç aynanın karşısına eğer senin göz zevkinde güzelsee zatn sana yakışmıştır..beğendiğin çiftleri üst üste katla dolabına koy..yarınki gün içinn hazırsın işte !! :)

cnm bak popüler moda var orda bugün ne giydin çekde görelim var oraya bak belki fikir olur senin için herkes ne giydiğini fln çekip koyuyo işine yarar belkiii Kahve

ben anlamadım doğrusu çok kıyafetin var güle güle giy de biz görmeden nasıl fikir verelim? sorunu anlayamadım ben??

cnm en güzel moda kendine yakışandır..bak bnce snde bnm yaptığımı yap..tatil gününde bütün dışarı çıkma falan..planlarını iptal et..elbiselerini bir yatağa at..tek tek hepsini üstünde dene..geç aynanın karşısına eğer senin göz zevkinde güzelsee zatn sana yakışmıştır..beğendiğin çiftleri üst üste katla dolabına koy..yarınki gün içinn hazırsın işte !! :)

aynen canım sana katılıyorum bende öğle yaparım hep...kendi tarzını kendin yaratmalısın ve her bayanın bir klasiği vardır muhakkak seninde ondan yol alarak hepsini dene beğendiklerini kombine et tek kıyafet için kolayda kıyafetle dolu dolabı ancak sen ayarlayabilirsin yada senin tarzına uygun giyinen arkadaşlarından yardım iste bence ..

sen tarzını oluşturmaya yada değiştirmeye mi çalışıyorsun acep? başkasında görünce hoşuna gidiyo ama kendine uyduramıyorsun. içine sinmeyen bir kıyafet içinde zaten rahat hissedemezsin ki ...

Bence kotta koyu renk qıydıqınde orneqın koyu lacıvert bır dar paca kot qıydıqınde onun ustune daha acık renkLı pasteL tonLar daha quseL oLur ? acık renk kotLarda da bence ustune beyaz qıyersen sade ve şık oLur bıde sade qorunumLu bı makyaj =))

X