El Sanatları Değerlendirme - mama kavanozu,bıçak standı,sepet

kurmis

Guru
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2008
8.179
33
PEçete dekupaj yöntemi ile yenilediğim bir kaç eşyam.

1.jpg

Bu bıçak standımın önceki ve sonraki hali:

DSC03695.JPG

DSC03722.JPG

DSC03725.JPG

Bu da ahşap sepetimin öncesi ve sonrası:

DSC03697.JPG

DSC03700.JPG

DSC03719.JPG

Bunlar da içine kullandığım boncuk,pul vs eşyalarımı koymak için yenilediğim mama kavanozlarım:

DSC03726.JPG

DSC03727.JPG

DSC03728.JPG

Fotoğrafları göremeyenler buradan bakabilirler:

http://tiryakihobi.blogspot.com/2010/06/bir-kac-yenileme.html

Son düzenleme:
Resimler görünmediği için nasılsa bloguna eklemiştir diyerekten blogunuza girdim az evvel..:KK3:

Blogunuzu inceledim de gerçekten çok marifetlisiniz :nazar: ,demeden geçemeyeceğim vereliniortak

Değerlendirme bölümündeki puantiyeli mumluklarınıza ayrıca bayıldım zaten :1rolleyes:

Cam kavanozları ne işe boyuyorsunuz boshayallersmile cam boyası var mı ?

Varsa nerden temin edebiliriz o boyalardan ?

Burada göremediğim resimleri de değerlendirme bölümünde buldum bayanssulusmile

Mama kavanozlarını vs..Mutfak dolabınızın yeni hali de ayrıca dikkatimi çekti.

Artık blogunuzu takipteyim anacım aklinialirimsmile

Paylaşımlar için teşekkür ediyorum size. a.s.

Resimler görünmediği için nasılsa bloguna eklemiştir diyerekten blogunuza girdim az evvel..:KK3:

Blogunuzu inceledim de gerçekten çok marifetlisiniz :nazar: ,demeden geçemeyeceğim vereliniortak

Değerlendirme bölümündeki puantiyeli mumluklarınıza ayrıca bayıldım zaten :1rolleyes:

Cam kavanozları ne işe boyuyorsunuz boshayallersmile cam boyası var mı ?

Varsa nerden temin edebiliriz o boyalardan ?

Burada göremediğim resimleri de değerlendirme bölümünde buldum bayanssulusmile

Mama kavanozlarını vs..Mutfak dolabınızın yeni hali de ayrıca dikkatimi çekti.

Artık blogunuzu takipteyim anacım aklinialirimsmile

Paylaşımlar için teşekkür ediyorum size. a.s.

ama ama reasimler neden herkese görünmüor :uhm:
başlıyorum cevaplamaya :)

camları su bazlı akrilik boya ile boyuyorum.
ama cam boyası diye ayrıca boya da satılıyor,onlarla daha iyi netice alınabilir.
ben denemedim.
ben boyaları bauhaus dan alıyorum.

ben de tesekkür ederim güzel sözlerinize a.s.

ama ama reasimler neden herkese görünmüor :uhm:
başlıyorum cevaplamaya :)

camları su bazlı akrilik boya ile boyuyorum.
ama cam boyası diye ayrıca boya da satılıyor,onlarla daha iyi netice alınabilir.
ben denemedim.
ben boyaları bauhaus dan alıyorum.

ben de tesekkür ederim güzel sözlerinize a.s.

Bende de birkaç tane nescafe kavanozu var ,inşallah ben de onları bu şekilde değerlendirmeyi istiyorum.

Bilgilendirmeniz için teşekkür ediyorum sayın marifet hanım kaydirigubbakcemile5

emeğinize sağlık, hepsi çok güzelopuyorumnanaktan
cam kavanozları nasıl yaptınız? çok hoşuma gitti, mutfakta baharatlık olarak kullanabilirim, çok şık gözüküyor.

tamam nasıl yapıldığını öğrendim, sitenizide ziyaret ettim. özellikle buzdolabına koyduğunuz baharatlıklara bayıldım, emeğinize sağlıkopuyorumnanaktan normal ahşap boya ile yapsam olmaz mı? illaha akrilik boya ile mi boymalıyım? bir de dokusu çok güzel olmuş, süngerle yapayım ben de. bulaşık süngerinin ucunu kesip yapsam nasıl olurCADIARZU

emeğinize sağlık, hepsi çok güzelopuyorumnanaktan
cam kavanozları nasıl yaptınız? çok hoşuma gitti, mutfakta baharatlık olarak kullanabilirim, çok şık gözüküyor.

tesekkürlera.s.

süper olmuş bende de mama kavanozlarından bir sürü var bu şekilde değerlendirebilirim
ellerine sağlık

tesekkürlera.s.

tamam nasıl yapıldığını öğrendim, sitenizide ziyaret ettim. özellikle buzdolabına koyduğunuz baharatlıklara bayıldım, emeğinize sağlıkopuyorumnanaktan normal ahşap boya ile yapsam olmaz mı? illaha akrilik boya ile mi boymalıyım? bir de dokusu çok güzel olmuş, süngerle yapayım ben de. bulaşık süngerinin ucunu kesip yapsam nasıl olurCADIARZU

pardon ben biraz geciktim.
ahşap boya dediğiniz nedir bilemiyorum ama kullandığım akrilik boyalar zaten ahşap boyamada kullanılan boyalar.
eğer onları kastediyorsanız tabi.

her hangi bir sünger parçasıyla olabilir dediğiniz gibi.
kolay gelsin.

cnm çileklerin üzerindeki tanecikleri nasıl yaptın? gerçek çilekten daha dikkat çekici duruyor:KK71: yeni çalışmalarınıda bekliyoruz. benimde çeyizimde bıçaklığım, evlenince ilk işim onu yenilemek olucak.

cnm çileklerin üzerindeki tanecikleri nasıl yaptın? gerçek çilekten daha dikkat çekici duruyor:KK71: yeni çalışmalarınıda bekliyoruz. benimde çeyizimde bıçaklığım, evlenince ilk işim onu yenilemek olucak.

bakır rengi boyutlu boncuk boya ile yaptım onları :)

merhaba;
bayıldım, beğendeim ellerinize sağlık süper olmuşlar... size bişey soracağım bende de bir sürü kavanoz vardı bir kaç tanesine dekupaj yapmak istedim. Ancak cam üzerine akrilik boya sürdüm kuruyunca üzerine peçete tutkalı ile peçeteyi yapıştırırken akrilik boya çatlıyor boyayı atıyor. siz kavonozlarınızı boyarken hangi boyayı kullanıyorsunuz da böyle güzel duruyo...

Ellerinize sağlık hepsi de çok güzel olmuş,özellikle mama kavanozu okuyunca konuya girdim :))
malum şuara bende de kavanozlar birikmeye başladı,harika bir fikir vermişsiniz.

Bende de sirke kavanozu ve değişik kavanozlar var. Bende bu şekilde değerlendirmeyi düşünüyorum ama değişik sekilde peçeteler bulamıyorum. Bu konuda yardım edebilirmisiniz.

X