Debbie ile 6 haftada incelelim

aedenli

Hayatta herşey kısmet...
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2017
2.472
9.071
35
Selamlar herkese... göbek ve basen bölgesinden şikayetçiyim. Geçen sene Ramazan’da çok güzel sıkılaşmış ve diyetle beraber iyi kilo vermiştim, bir de Boğaz’ımı tutsaydım tekrara düşmezdim. Verdiğim kiloları fazla fazla aldık çünkü insan gibi yemedim 😅 bir ay içinde bir kaç kez dukan atak girişimim oldu, spor ile desteklemediğim için maalesef istediğim etkiyi göremedim. Spora başlamam gerek ama geçmiş yıllardaki enerjiyi bi türlü bulamadım kendimde. Yanıma yoldaş arıyorum birine sorumlu hissedersem daha kolay olacak bu süreç benim için...
Kendine yoldaş arayan, zayıflamak, fit olmak isteyen hatunları bekliyorum..
hayırlı ramazanlar ☪️

Son düzenleme:
Canım benimde 5 kg fazlam var birlikte verebiliriz . Ben seni motive ederim . 61 kg yim şu an 56 olamıyorum. Birbirimizi destekleyelim

Kimse yazmayınca cuma takımlarına katıldım canım
Debbie yapmıyorum ama Leslie boosted ve bölgesel hareketler yapıyorkm
Yediklerime de dikkat ediyorum
62.5 ile başlamıştım şimdi 58.5 oldum
Birlikte devam edebiliriz çok güzel olur 🌺
Menülerimizi ve sporlarımızı yazarsak motive oluruz 💙

Harikasın yaa😀 Bende başlıyorum bugün inşallah sana yetişirim . Bende Emi wong un ' tüm vücut antremanlarına başlıcam inşallah bana dua et . Yaza kadar 56-55 olabilirsem havalara uçucam . Yavaş vermek en iyisi ama hızlı verince geri alıyorsun . Bu sefer yavaş yavaş vericem inşallah

Kesinlikle yavaş yavaş vermek lazım emin adımlarla🌺 birlikte başarabiliriz canım Allah azim versin ikimize de 💙

Sahur
Bir haşlanmış yumurta
Domates salatalık
5 zeytin, 75 gr civarı süzme peynir
Beş ceviz
Bir bardam cay
Su

iftar
Bir kase tel şehriye çorbası
150-200 gr balık
Salata, yeşillik
Bir kase ev yoğurdu