Cilt Bakımı Ürünleri Darphin mi? Filorga mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Yaşlanma Karşıtı Ürün Önerisi

• Filorga

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    1

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.732
27.229
48
Darphin in Predermine serisini daha önce kullanmıştım.(Olgunlaşma belirtilerine karşı cilt bakımı )Lakin devamlılık sağlamadığım için net olarak işe yarayıp yaramadığını bilemiyorum. Çünkü bu tarz ürünlerde devamlılık esas..En az 1 yıl kullanmak gerekiyor etkisini görebilmek için. Şimdi iyi bir bakım serisi arıyorum özellikle sıkılaştırıcı etkisi olan .

Darphin ve Filorga arasında kararsız kaldım.Eczacım ısrarla Darphin diyor ama elinde Filorga olmadığı içinde elinde olanı öneriyor olabilir......

Sizlerden bu iki ürün hakkında tecrübesi olanlar varsa lütfen paylaşırsanız sevinirim..

Darphin için bu seri

20201210_233925.jpg

Filorga için ise

images - 2020-12-10T234642.049.jpeg

Darphin in Predermine serisini daha önce kullanmıştım.(Olgunlaşma belirtilerine karşı cilt bakımı )Lakin devamlılık sağlamadığım için net olarak işe yarayıp yaramadığını bilemiyorum. Çünkü bu tarz ürünlerde devamlılık esas..En az 1 yıl kullanmak gerekiyor etkisini görebilmek için. Şimdi iyi bir bakım serisi arıyorum özellikle sıkılaştırıcı etkisi olan .

Darphin ve Filorga arasında kararsız kaldım.Eczacım ısrarla Darphin diyor ama elinde Filorga olmadığı içinde elinde olanı öneriyor olabilir......

Sizlerden bu iki ürün hakkında tecrübesi olanlar varsa lütfen paylaşırsanız sevinirim..

Darphin için bu seri

Eki Görüntüle 2737176

Filorga için ise

Eki Görüntüle 2737180
Darphın markasını yıllarca kullandım işe gerçekten yarayan bir marka! Ama bu yıl değişiklik yaptım Hc care diye bir markanın ürünlerine geçtim saç ürünlerini kullanan çok arkadaşım memnun kalınca hem saç hem cilt ürünlerini sipariş verdim, daha 2 ay oldu bakalım faydası ne olacak

Darphın markasını yıllarca kullandım işe gerçekten yarayan bir marka! Ama bu yıl değişiklik yaptım Hc care diye bir markanın ürünlerine geçtim saç ürünlerini kullanan çok arkadaşım memnun kalınca hem saç hem cilt ürünlerini sipariş verdim, daha 2 ay oldu bakalım faydası ne olacak
Darphin evet bu alanda en iyilerden. Ama işte Filorga yıda merak ediyorum. Hc hiç duymadım. Bir araştırayım onu da.Sağol canım. Sonuçları yazarsın :KK19: :KK36: :KK60:

Darphin evet bu alanda en iyilerden. Ama işte Filorga yıda merak ediyorum. Hc hiç duymadım. Bir araştırayım onu da.Sağol canım. Sonuçları yazarsın :KK19: :KK36: :KK60:

Filorga yı kullanırsan bilgi ver mutlaka bende hiç duymadım araştırma yaparım... Darphin çok pahalı ya anti aging ürünlere zor güç yetirmek :) tamam canım yazarım :KK60::KK200:

Darphin için bu seri

Eki Görüntüle 2737176

Filorga için ise

Eki Görüntüle 2737180
Siz konuyu acali cok olmus ama yinede cevap vermek istedim. Filorga nin bu bahsettiginiz urunlerini kullanmadim ama urunlerini cok begendim kullandigim donemde. Icerik listesi cok uzun bir marka. Anti aging olarak filorga nin yuz temizleme kopugunu kullaniyorum suan daha oncede nemlendirisini kullanmistim. Darphin anti aging amacli cok basarili gelmedi kulagima sanki daha genc ciltlerde faydali olurmus gibi nedense. Yinede arastirin ikisinide. Kendi adima filorganin basarili bir marka oldugunu dusunuyorum ben.

X