Müzik Dersleri Dans etmeyi öğrenmek istiyorum

calemityjane

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
1.381
0
arkadaşlar ,
güzel dans etmek istiyorum profesyonelce, evde kendi başıma çalışabileceğim bir dvd önerilerinizi bekliyorum,oryantel,cha cha,trakya ..henüz türüne bile karar veremedim önemli olan eğlenmek...

kendi basina cok eglenceli olacagini dusunmuyorum. ben 1 bucuk yil dans kursuna gittim mecidiyekoyde latin danslari. inanilmaz keyif aldim, spor yapmana da gerek kalmiyor. bence arkadaslarla grup icinde dans etmek cok daha keyifli. a.s.

haklısın ama kursa ayıracak exra bir zamanım yok evde fırsat buldukça yapmayı düşünüyorum ben..latin dansları dvd si alsam onlar tek kişilik olur mu ki,salsa iki kişilik mesela tam da bilgi sahibi değilim ama

latin danslari tek kisi olmaz canim. anca esin sana eslik ederse o da bilmiyorum olurmu? benim esim pek sevmez zaten beceremezde. en iyisi oryantel o zaman:teytey:

bende bende öğrenmek istiyorum oryantal hemde çok istiyorum ben latin salsa filan anlamam oryantal benim için en büyük dastır bencekaydirigubbakcemile

ben de lısede dans ogrenmıstım daha sonra devam etme ımkanım olmadı ama ben de cok heveslısıyım kızlar ben de ogrenmek ıstıyorum ama kurs olmaz evde ogreneblcegım bısıler ıstıyorum

Tolgahan'ın dvd lerini alın,tango,salsa,cha cha,oryantel dersleri olması lazım. Evde tek başınıza öğrenebilirsiniz ancak uygulamada eşli çalışmadığınız için zorluk yaşarsınız bu yüzden en güzeli bir partnerle çalışmak.

Latin danslarının dışında eğer halk dansları da öğrenmek isterseniz youtube ve benzeri video sitelerinde çok sayıda eğitim videosu mevcut en azından çiftetelli,zeybek,halay vs vs öğrenebilirsiniz.

Açmış olduğunuz başlığı uygun olan Hobilerimizde Özel Yetenekler, yani müzisyenler bölümüne taşıdım bilginize...

merhaba dans öğrenemk istediğinizi yamışsınız ben daha yeni kayıt oldum :) dans öğretmeniyim... zten kursa gidicek zamanınız yoksa evde öğrenmek çook daha zaman kaybetirir... sana yakın spor salonlarında oryantal yada latin pop olabilir.. salsa chacha da bireysel olabilir ayrıca :) dans gecesine gitmediğiniz sürece hobi olarak ilgilenilebilir bilginize :=)

X