Çözüm ve önerilerini bekliyorum. Lütfen yardımcı olun.

tevafuk

Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2012
20
0
yazmaya çok utanıyorum ama; benim vajina iç dudaklarımın uçlarının rengi çok koyu. bu durumun neyden dolayı meydana geldiğini bilmiyorum. hiç evlenmedim bekarım. aranızda benimle aynı dertten muzdarip arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum. aslında en çok evleneceğim kişinin beğenmemesinden korkuyorum. böyle şeyleri dert etmezdim fakat niyeyse bu aralar pek bi takıldım. yorumlarınızı bekliyorum.

endişelenmene gerek yok, ben dahil çoğu kişinin böyle, hep kapalı tuttuğumuz bir yer, pedlerden, terlemelerden, epilasyondan, sürekli nemli bir yer olmasından dolayı bir şekilde koyulaşıyor rengi malesef, erkeklerin pek takıldığını sanmıyorum buna.

iç dudakları dış dudaklarından büyük olab bi arkadaş labioplasty olmuş, büyük yerler ameliyatla alınmış, çünkü enfeksiyona sebep oluyorlar, bikini giyince fln da kötü bir görüntü oluyormuş. ameliyatla birlikte koyu renk olan yerler de gitmiş ama böyle bi sorunun yoksa tabiki kalkışmazsın ameliyat işine. başka çözümü, beyazlatıcılar varmış ama sağlıklı olduğunu düşünmüyorum, çoğu kişi de aynı fikirde, filmlerde oynayan kadınlar kullanıyormuş tabi erkekler de onları görüyor, bizden de öyle bekliyor olabilirler ama yapıcak bişe yok.

X