Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Çokmu takıntılıyım

1bebek1melek200

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2019
41
11
31
Ogluma mobilya aldik ,bayada para verdik ,oda geldigi gunden beri kokuyor yeni mobilya kokar dedik havalandirdik surekli ama yatak ve başlıkta ağar bi koku var,daha önce bole bisey yasayan varmi,yeni diye gecermi zmanla yoksa hemen firmayi aramalimiyim

bizim mobilyalar da kokuyodu, havalandırınca geçti. hala dolap kapaklarını açınca hafif bi koku var ama rahatsız edici değil.

ağır ahşap kokusu mu, başka bişey mi? hani silseniz belki geçer.

bizim mobilyalar da kokuyodu, havalandırınca geçti. hala dolap kapaklarını açınca hafif bi koku var ama rahatsız edici değil.

ağır ahşap kokusu mu, başka bişey mi? hani silseniz belki geçer.
Cok rahatsiz edici bi koku degil,sanırım mobilya normal yeni mobilya kokusu,sorun bence yatak ve baslikta cok havasiz kokuyor esim normal bana kotu gelmiyor diyo,acaba benmi abartiyorum diyorum

Şuan hamile misiniz? Eğer öyleyseniz koku alma duyunuz hassas olduğundan size öyle geliyordur belkide.

Cok rahatsiz edici bi koku degil,sanırım mobilya normal yeni mobilya kokusu,sorun bence yatak ve baslikta cok havasiz kokuyor esim normal bana kotu gelmiyor diyo,acaba benmi abartiyorum diyorum
baştan temizleyip koku kullanmayı deneyin bir de.
benim eşim de banyonun koktuğunu iddia ediyor ama ben bir türlü alamıyorum o kokuyu mesela. belki biraz takıntıdır :)

X