Cok üzülüyorum ne yapacağım

CleanDen2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2022
944
1.715
İyi geceler kızlar
Ben yazliktayim şuan burda kedi besledigim çok oluyor kendi evimde sokagimda da öyle zaten on yedi yıl kedim vardı üç yıl önce kaybettim :KK43:
Neyse konuya gelecek olursak kurban bayramında balkon önüne yavru sarman kedi atmışlardı annesi yok :KK43: gözleri iltihap içinde çok zayifti hemen kutu yaptım sabah akşam gozlerini temizledim ilacladim yemek verdim şimdi iki ay olacak bende masallahhi var :) adını da anne kuzusu koymuştum severken. İçeri almıyorum balkonda sominede yer yaptım orda yatiyor koltuklarda yatıyor ama bana çok alıştı :KK43: bende ona çok seviyorum onu adinida biliyor tüm site anne kuzusu olarak taniyo onu :KK70: zemin kat olduğu için istediği zaman gir çık oluyo. Şimdi sonbahar gelecek ve ben döneceğim onu alamıyorum ailem eve istemiyor çok üzülüyorum ne yapacak diye alıp götürsem İstanbul cadde burdaki coğrafyaya alıştı burası bahçe caddeye çıkmıyor site içi koca bahçe besleyen az çok kişi var ama bana alıştı acıkınca bagriyor ben gidince ne yapacak sahipelndirmek istiyorum eve girmeye calisiyo çok uysal ilgilenen olursa bana mesaj atabilir

Coğrafya falan ne alaka :) o size alıştı ilin onemi yok. Bence anne kuzusu sizi seçmiş İstanbula giderken götürün. Yazlikci bir yer olduğu için sizinle beraber o besleyenlerde gidecek bu hayvan tek başına asla yapamaz artık

Coğrafya falan ne alaka :) o size alıştı ilin onemi yok. Bence anne kuzusu sizi seçmiş İstanbula giderken götürün. Yazlikci bir yer olduğu için sizinle beraber o besleyenlerde gidecek bu hayvan tek başına asla yapamaz artık
Söyle burası bahçe İstanbul'da eve alamaycagim ki orda böyle bahçe yok cadde var burdaki evimiz zemin kat balkon buraya istediği gibi girip çıkıyor orda 5. Kat imkansız :KK43: çok üzülüyorum nasıl olacak burası yerleşik yer ben yazliktayim aile evinde olmasam hiç tereddüt etmezdim ama ne annem ne babam istiyor laf anlatamıyorum

Söyle burası bahçe İstanbul'da eve alamaycagim ki orda böyle bahçe yok cadde var burdaki evimiz zemin kat balkon buraya istediği gibi girip çıkıyor orda 5. Kat imkansız :KK43: çok üzülüyorum nasıl olacak burası yerleşik yer ben yazliktayim aile evinde olmasam hiç tereddüt etmezdim ama ne annem ne babam istiyor laf anlatamıyorum
O zaman son çare yuvalandirmak

X