Nişan Çok şükür nişanlandık (nişan hazırlıkları ve nişan bohçaları) ♥

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
Hayırlı uğurlu olsun, Allah tamamına erdirsin inşallah.. Yalnız çok zevklisiniz ayrıca belirtmek isterim, damat gömlek takımları, ayakkabı, bavullar detaylar herşey çok şık uyumlu bayıldım. Nazarlık olsun bir tek yüzükleriniz biraz daha farklı olabilirdi ama tektaşı çok beğendim gayet zevkli, kim seçtiyse bunları bravo vallahi :)

Hayırlı uğurlu olsun, Allah tamamına erdirsin inşallah.. Yalnız çok zevklisiniz ayrıca belirtmek isterim, damat gömlek takımları, ayakkabı, bavullar detaylar herşey çok şık uyumlu bayıldım. Nazarlık olsun bir tek yüzükleriniz biraz daha farklı olabilirdi ama tektaşı çok beğendim gayet zevkli, kim seçtiyse bunları bravo vallahi :)

Ya cok tesekkur ederim sımardımm:KK23::KK23:Yüzükler sade mi kaçmış? :) Parmak ölçüm 8 numaradan küçük o nedenle kendime uygun parmağıma yakışan yüzük zor buldum da :KK23:
Tek taş büyük geliyor mesela öyle sallanıyor:KK48:

Yok sade değil tam benim istediğim tarz ama ince gibi geldi, yoksa aynı o model daha kalın ve sarı altın tercih ederim, ama şuda var tek taşın pırlanta beyaz altın ona da sarı altın olmazdı :) çeliştim şimdi :eek:Çok güzel herşey cidden bu forumda gördüğüm en zevkli seçimler nişan konusu içerisinde :)

Yok sade değil tam benim istediğim tarz ama ince gibi geldi, yoksa aynı o model daha kalın ve sarı altın tercih ederim, ama şuda var tek taşın pırlanta beyaz altın ona da sarı altın olmazdı :) çeliştim şimdi :eek:Çok güzel herşey cidden bu forumda gördüğüm en zevkli seçimler nişan konusu içerisinde :)

Anladım tekrar çoook teşekkür ederimmm:KK23::KK23::KK23: Dediğim gibi parmağım çok minnak olduğu için kalın alyanslar olmuyor o nedenle ince tercih ettim :21:
Beğenmene sevindim sağolasınn:KK19::KK19:

hepsi çok güzel hayırlı uğurlu olsun
bu damatlıklı kurdaleler ne işe yarıyor bilmiyorum da onlarla mı bohça bağlıyoruz

hepsi çok güzel hayırlı uğurlu olsun
bu damatlıklı kurdaleler ne işe yarıyor bilmiyorum da onlarla mı bohça bağlıyoruz

Tesekkur ederim:KK19: Damatlıklı kurdele ve yanındaki dantelli çiçekli kurdeleyi takı kurdelesi olarak yaptık takı töreni için :21:

Bu süreçte her sorun yaşadığınızda, kendinizi baskı altında hissediğinizde, kendi veya nişanlınızın ailesine kızdığınızda, aksilikler yaşadığınızda lütfen sadece 'nişanlandığınız anı ve mutluğunuzu' düşünün ve her şeyi boşverin.
Allah yaşatmasın ama illaki ufacık şeyler oluyor.
Bu mutluluğunuz, düğününüzde yaşacağınızın yarısı diyebilirim.
Oraya odaklanın ve koşar adım basın nikahı.:KK48:

Bu süreçte her sorun yaşadığınızda, kendinizi baskı altında hissediğinizde, kendi veya nişanlınızın ailesine kızdığınızda, aksilikler yaşadığınızda lütfen sadece 'nişanlandığınız anı ve mutluğunuzu' düşünün ve her şeyi boşverin.
Allah yaşatmasın ama illaki ufacık şeyler oluyor.
Bu mutluluğunuz, düğününüzde yaşacağınızın yarısı diyebilirim.
Oraya odaklanın ve koşar adım basın nikahı.:KK48:

Ne guzel bir mesaj bu cok tesekkur ederim tavsiyeniz hep aklimda olacak:KK68::KK68:

Evet, hepsi ayrı bir heyecan:) ama artık sanki çocuklardan önce bir hayatım yokmuş gibi hissediyorum resmen hatırlamıyorum öncesini:)

Hem de nasıl, ne var ne yok?

İyiyim canım.Ev iş arasında mekik dokuyorum.Sen nasılsın

X