çok kötu grip oldum

kibela24

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
6.205
51
44
25 haftalık hamıleyım cok kotu grıp oldum doktor agrı kesıcı ve antıpıyotık verdı hamılelıkte kulanbılrsın dedı

nefes almak ta zorlanıyorum rapor aldım....pazartesıye kadar geçer...

grıp kac gunde gecer kı:1no2::::1no2:

Valla bende suan ayni durumdayim.Hapsir haspri bir hal oldum hem bogazim agiriyo hem burnum tikali kaffayi yiyecem yav.Gecmis olsun canim ikimizede

sormayın arkadaşlar bende grip olmuştum hap falan kullanmadım derken soğuk algınlığına çevirdi boğaz ağrısı,kuru öksürük yetmezmiş gibi nefes almada zorluk ha birde ses kısılması cabası.hepimize geçmiş olsun çok zor hele hamilelikte daha da bi zor

Valla bugun doktora gittim seker testi icin ama sorma geregi duymadim.Cunku ilac vericek gene ve ben hamileligimin basindan beri grip isal soguk alginligindan falan kurtulamadigim icin aralarda hap kullandim.Ve artik kullanmak istemiyorum.Ayakta atlatmaya calisiyorum ve bol C vitamini aliyorum canim.

Valla bugun doktora gittim seker testi icin ama sorma geregi duymadim.Cunku ilac vericek gene ve ben hamileligimin basindan beri grip isal soguk alginligindan falan kurtulamadigim icin aralarda hap kullandim.Ve artik kullanmak istemiyorum.Ayakta atlatmaya calisiyorum ve bol C vitamini aliyorum canim.

seker yuklemen nasıl cıktı canım

25 haftalık hamıleyım cok kotu grıp oldum doktor agrı kesıcı ve antıpıyotık verdı hamılelıkte kulanbılrsın dedı

nefes almak ta zorlanıyorum rapor aldım....pazartesıye kadar geçer...

grıp kac gunde gecer kı:1no2::::1no2:

2 haftadır bende cok hastayım ...yarın doktora gitcem çok gec kaldım ..aman herkes dikkat etsin..etrafta çok salgın var kızlar:teselli: canım sanada cok gecmiş olsun dikkat et kendineŞeniz

benım 138 cıktı sınırda tatlıdan uzak dur dedı
ınsanlah 140 dan aşagıdadırr

grip olan arkadaşlar hepinize geçmiş olsun...
benimde bir haftadır boğazlarım ağrıyor ve halsiz kalıyorum.bol bol c vitamini alıyorum.ıhlamur denedinizmi.ben birde bol limonlu ıhlamur içiyorum.iyi geliyor.

Arkadaşlar 13 haftalık hamileyim ve bir kaç gün önce çok şiddetli grip geçirdim..Burun tıkalı,boğazım yanıyor,ses gitti ve bademciklerimden nefes bile alamıyordum:KK43:
Malum ne ilaç ne antibiyotik alabiliyorum..Ihlamura yüklendim ama kar etmedi..
Sizlere önerim var beni o kurtardı çok şükür..İnternetten de araştırdım,doktoruma da sordum..
*Tavuk suyuna yapılan çorba musevi penesilini etkisinde imiş..İlaç alamayanlar için penesilin yerine geçiyormuş..
Bu bir arkadaşımdan grip olduğunda içtiğini dumuştum amaaçıkçası gripli insan bunu içemez diye burun bükmüştüm..
Beni tavuk suyuçorbası kurtardı..Şimdi her tanıdığıma söylüyorum..
Oğlum da hastalandı 1 günde ayağa kaldırdı..
Lütfen deneyin,bol limonlu tavuk suyu çorbası..

hamillelikte 2 kere grip oldum pis hastalık yapıştımı insanın yakasına zor kurtarıyoruz paçayı ....

şükürkü 2.gribimi 3 günde atlattım sırrı; şulemin dediği gibi tavuğu haşlayıp bol limonla ,birazda sirkeekleyip suyunu içtim bol bol 2.sır ;1 ayva ,1 elma (kabuklarıyla birlikte dilimleyin) ve bir avuçta ıhlamur hepsini birlikte kaynatın günde 3 kere limon ve balla tatlandırarak içtinizmi bu iş tamamdır....
yerimseniben

teşekkürler kızlar doktor ilaç verdı hamılelıkte kullanabılrısın dıye...

ben yınede kullanmadım tavsıyeler ıcın saolun

hasta olannherkese geçmiş olsun,canım aynı dert bendede var bende 6 haftalık hamileyim çok kötü hastayım,çok ağır atlatıyorum,geçmiş olsun canım..dikkat et kendine bol bol c vitamini alfisfisfisfisfisfis

hasta olannherkese geçmiş olsun,canım aynı dert bendede var bende 6 haftalık hamileyim çok kötü hastayım,çok ağır atlatıyorum,geçmiş olsun canım..dikkat et kendine bol bol c vitamini alfisfisfisfisfisfis

sanada geçmış olsun ıkı gun okulada gıtmedım şımdı daha ıyyım saol...

sen nasılın gecıyorr

X