Cok Kolaymis Yaaaa

yekdenem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
71
0
40
Kizlar Bugun Asilama Oldum Ilk Kez Hemen Doktorun Yanindan Geldim Size Yaziyorum Cok Agrim Falan Olmadi Cok Sukur Yatmiyorumda Oturuyorum Bisey Olmaz Dimi Kac Gune Belli Olur Kizlar Ve Sid Easilamadan Sonra Biraz Islaklik Oldumu Bilgi Verirseniz Cok Sevinirim Rabbimmmmmmmmmm Dualarimizi Kabul Eylesin Kizlarrrrrr

inşaallah tutar canım bende asılama düşünüyorum nasıl acı oluyomu vede malıyet kac oluyo

Derramcigim Slm Hic Korkma Hic Acili Falan Degil Bir Demir Gibi Birsey Takiyor Dolu Sirangayla Iceriye Birakiyor Maliyeti Ben Yurtdisindayim 60 Euro Verdim Ama Bir Gun Once Kanimi Aldirdim Ve Igne Yapti 50 Euro Verdim Kocaminda Dolleri Yikandi Asilamadan Once O Fatura Olarak Gelecek Gulummmmmmm Hic Korkmaaaaaaaaaaa

2 hafta sonra da güzel haberlerini duyarız umarım.Korkulacak bi şey yok tabikide.Doğumu göze alıyosak bunlar hafiftir heralde.Gerçi hiç doğuramadım ya daha daha zordur heralde:)

Ben Dusuk Yapmistim Ilk Hamileligim Normal Yolla Olmustu Ama Dusuk Yaptim Sanci Berbat Oluyorrrrr 9 Defa Dogum Yap 1 Dusuk Yapma Derler Dogumdanda Korkmuyorum Rabbim Yardimcimiz Olsun

Aşılama kolay da sonrasında beklemek çok zor heleki olumsuz haberi duymak en zoru.Allah yaşatmasın kimseye zorlukları.

Oyle Gulum Sen Daha Once Asilama Oldunmu Gulum Hic Seninde Yok Herhalde Bebisin Cok Zor Ya Kolay Degil Gun Gelir Bizde Tadariz Annelik Duygusunu Bakarsin

Aşılama kolay da sonrasında beklemek çok zor heleki olumsuz haberi duymak en zoru.Allah yaşatmasın kimseye zorlukları.

slm arkadaşlar daha tanışmadan sohbetinize katılmış olcam kusura bakmayın bende 2 kez aşılama oldum sonuç negatif pes etmedim fakat çok üzüldüm zaten yakın bi tarihte de tedaviyi bıraktım ruhsal olarak çok yıprandığımı düşünüyorum her ne kadar çevremdeki insanlar anlamayıp göremesede ben o kanıdayım çooooook yıprandımmmm

haticecigim bende asılama olmadım ama 4 ay ılac tedavısı oldum ocevreyı bılırım ben 2,5 senedır bebişim olmuyo bende tedavıyı bıraktım ama bir ümit yenıden baslıcem galıba bende asılama dusunuyorum bence tedaviyi bırakma canım bellimi olur bizde bir gun alırız bebişimizi

haticecigim bende asılama olmadım ama 4 ay ılac tedavısı oldum ocevreyı bılırım ben 2,5 senedır bebişim olmuyo bende tedavıyı bıraktım ama bir ümit yenıden baslıcem galıba bende asılama dusunuyorum bence tedaviyi bırakma canım bellimi olur bizde bir gun alırız bebişimizi

tabiki devam etcem arkadaşım fakat biraz dinlenmeye ihtiyacım var bide iyi bi doktora

canım senin sorunun neymiş hangi ilaçlardan kullandın ve neden bukadar kısa zaman içinde tedavini bıraktın anlatmak istermisin

2 hafta sonra da güzel haberlerini duyarız umarım.Korkulacak bi şey yok tabikide.Doğumu göze alıyosak bunlar hafiftir heralde.Gerçi hiç doğuramadım ya daha daha zordur heralde:)

slm arkadaşım yakın zamandan beri sitedeki paylaşımlarınızı okuyorum çok hoşuma gitti fakat birtürlü fırsat bulupta aranıza katılamadım senin bütün yazılarında yazdığın bi söz varya o çok hoşuma gitti ne kadar anlamlı geldi bana.biz değilse kim şimdi değilse...:emir_bebek:

agrı falan pek olmuyo normal hayatına gerı donebılırsın yatma demıstı dr bende yatmadım evet baya bı ıslaklık olmustu bendede normal ama kafana takma allah en yakın zamanda yuzunu guldursun asılamadan 10gun sonra kanda cıkıyor sanırım insallah tutar canım

senin sorunun neydi gulum 3 kez tutmadi yaaaaa doktorun soylemistir herhaldeeeee uzulme gulum tupbebegi denersin sende

X