Çok beğendiğim parfüm markaları herkes beğendiği markaları yazabilir mi?

• Gucci Oud Edp
  • Ysl Black O.
  • DG The One
  • Hypnotic P. Edt
  • Narciso R Essence Eau De Musc*
  • Narciso R. for her Edt
  • Versace Crystal Noir*
  • JPG Scandal
  • CK Euphoria

• Yazın Lacoste Classic ve Noa

Miss Dior Edp, La Vie, Kenzo World İntense, Ysl Cinema, Chole Nomade. Bunları sevemedim. Elimden çıkarmaya çalışıyorum:oha:

*En'lerim. Hermes ve Chanellere dalmamak için zor duruyorum.

Dolce Gabbana Light Blue
Dolce Gabbana Limperatrice 3
Lacoste Femme
Narciso Rodriguez Fleur Musc
Victoria Secret Coconut Passion
Lolita Lempicka L
Avon Treselle
Avon Extraordinary (üretimden kalktı ama buldum ikinci el)
aklıma gelen en sevdiklerim :KK200:

Pull & bear frosted pink eau de
zara femme
chanel coco mademoiselle
avon imari bunu lisede kullaniyordum cok guzel bir parfum du

Chanel tendre, yves saint laurent black opium, burberry brit rhythm, elizabeth arden cherry blossom. İlk üçünün fiyatı yüksek, diğerinin fiyatı 100tl. Kokuları kalıcı, hafif, her saat ve mevsime uygun. Niş parfümler de güzeldir ama pahalıdır. Muadillerine bakabilirsiniz. Mesela chanelin muadili zaranın apple juice. İki parfüm de var ben de kokusu birebir

Hic bıkmadan sürekli elimde olacak parfumler 2 ya da daha fazla siselerini almışımdır. Benim gibi bir parfum canavarı icin 2. Siseyi almak büyük bir durum :) hala yeni kokular deniyorum ama bu listeye girmeyi başaramadılar. Evet benim top listem simdilik ;

♡Bvlgari Jasmin Noir (Dünyaya parfum olarak gelseydim kesinlikle bu parfum olurdum)

♡Zara Black Amber ( Bu da d&g the one muadili uygun fiyatlı 2. El dusurebilirsem kesinlikle direk the one alicam simdilik black amber yeterli geliyor)

♡Cacharel Noa (D&P N1 kodlu ürün bu parfüm kadar cevremden iltifat aldığım baska parfümüm henuz olmadi demekki ten uyumunu bu kokuyla yakalamisim 🥰)

X