Çocuğumu alıp bana yüzünü bile gostermeyecekmis!

Bu kaçıncı konunuz. Her seferinde çok kişi aynı şeyi söyledi ama siz ısrarla ciddiye almıyorsunuz.
Eşinizin ailesinden kimse ile iletişime geçmeyin.
Yok hala beni aradı,
Kp kardeşi aradı, bilmem kim kimi aradı. Açmayın yahu. Muhatap olmayın.
Eşiniz çocuk için sizinle degil, babanızla muhatap olsun. O da madem böyle insanlar, sadece mesaj yoluyla olsun.
Ama siz yine ciddiye almayacak ve bir gün geçmeden bir konu daha açacaksınız.
Eşimin bilmem nesi aradı diye.

Bu kaçıncı konunuz. Her seferinde çok kişi aynı şeyi söyledi ama siz ısrarla ciddiye almıyorsunuz.
Eşinizin ailesinden kimse ile iletişime geçmeyin.
Yok hala beni aradı,
Kp kardeşi aradı, bilmem kim kimi aradı. Açmayın yahu. Muhatap olmayın.
Eşiniz çocuk için sizinle degil, babanızla muhatap olsun. O da madem böyle insanlar, sadece mesaj yoluyla olsun.
Ama siz yine ciddiye almayacak ve bir gün geçmeden bir konu daha açacaksınız.
Eşimin bilmem nesi aradı diye.
Çocuğu kaçırmak ile tehdit edince oluyor işte aslında dikkate alıyorum hatta açmıyorum yabancı numaralardan arıyorlar o zaman

Lütfen sana attığı mesajı avukatın mahkemeye ( boşanma davasının olduğu Aile Mahkemesine) sunsun. Çocuğumu senden alacağım yüzünü göstermeyeceğim mesajını. Çocuk ile babanın görüşmesinin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde pedegog eşiğinde yapılmasını isteyin. Tek göndermeyin çocuğu.

Lütfen sana attığı mesajı avukatın mahkemeye ( boşanma davasının olduğu Aile Mahkemesine) sunsun. Çocuğumu senden alacağım yüzünü göstermeyeceğim mesajını. Çocuk ile babanın görüşmesinin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde pedegog eşiğinde yapılmasını isteyin. Tek göndermeyin çocuğu.
Avukatıma vericem o halledicem ben dedi

Merhaba bayanlar ;
O kadar sık konu açar oldum ki . Ama anlatacak kimsem yok . Bir kez dinleyen bir daha arayıp sormuyor bile ....
Okuyan olmasa da buraya yazmak beni rahatlatıyor ,biraz olsun içimi rahatlatıyor ....
Geçen hafta kp kiz kardesimi aradiktan sonra babası ve annesi ile birlikte kapima geldiler . Yapma etme çocuk var gayet güzel konuştu hatta olanları anlatınca da bana "şiddet varsa beni şahit yaz" dedi ve gitti . Bu akşam da eski eş ( eş demek bile ne kadar zor geliyor ) mesaj attı . Sanki ondan çocuk kaçıran var gibi bana "senden kızımı alicam yüzünü bile gostermicem göreceksin köpek gibi yalvaracaksin "diye yazmış . Sonra babamın telefonu çaldı o arıyor .kızımı göremedim diyerek konuya girdi ,babamda senden çocuk kaçıran olmadı geldin de göstermedik mı aldın da vermedik mi dedi . O da ;Hangi devlet hangi millet benim çocuğumu görme gününe karışır dedi .babam da artık kızımı rahatsız etmeyi bırak herşeyin bir yasası bir usulû bir düzeni var sende hakkını ara haksızlığa ugradiysan dedi ...babam böyle dedikten sonra o ;
" Böyle devletin de a..........k ,böyle milletin de , hepinizin anasını s....... Deyince babam çıldırdı .(küfürler için çok özür dilerim ,sormam gereken soru var ) karşılık verdi annem daha fazla uzamasin die babamın elinden teli aldı kapattı . Telefonda ses kaydetmek için program vardı bunu avukata yolladık . Pazartesi savcılığa dilekçe verilecek . Babasını aradı benim babam " oğluna sahip çik anneme kufredio ne hakla ... Deyince; o haftasonu incine kırıla konuşan adam ,senin dilin uzamış x dedi . O öyle kufretmedi bu kararı veren için dedi . Hem avukat nasıl karar verirmis , hakim karar verirken oğlunu neden çağırıp iddialarimin aslı varmiymis die sormamis ? Kapısına gelen bir kağıt parçasında yazılanlara uyamazmis.... !
Dahası da var şuan bu kadarını hatırlıyorum .
Şimdi bu devlete küfür ve hakaretten ceza alır mı . ? Avukat dedi ama bana bunun geri yaptırımı olur mu (daha fazla kızıp ,üzerime gelir mi ) korkuyorum . Ben korktukca üzerime geliyor dayanamıyorum . Ailem arkamda onlarda benimle birlikte mahvoldular . Kendime mı onlara mı kızıma mı üzüleyim yoruldum artık ...!
Böyle yapmaları iyi olmuş daha çok haksız duruma düştüler yapsınlar elleme sen güzelce kaydını tut yani sevindim senin adına:) siz hiçbir şey demeyin ellerine koz vermeyin boşanma olunca telefonunu numarasını engellersin aileninkilerden de engellersin öyle biter gider

Böyle yapmaları iyi olmuş daha çok haksız duruma düştüler yapsınlar elleme sen güzelce kaydını tut yani sevindim senin adına:) siz hiçbir şey demeyin ellerine koz vermeyin boşanma olunca telefonunu numarasını engellersin aileninkilerden de engellersin öyle biter gider
İnşallah . Tek duam bu su zamanlarda

• Beğen
Reactions: Den
İnşallah . Tek duam bu su zamanlarda
Merak etme böyle konusmalara kazanması imkansız. "Çocuğumun yüzünü göstermeyecegim." lafını da ballandıra ballandıra anlatin ailen zaten şahit hatta baban da şikayetçi olabilir isterse.

Merak etme böyle konusmalara kazanması imkansız. "Çocuğumun yüzünü göstermeyecegim." lafını da ballandıra ballandıra anlatin ailen zaten şahit hatta baban da şikayetçi olabilir isterse.
Pazartesi dilekçe verecek ses kaydı üzerine gerekirse uzaklastirmasini uzatıp ,çocuğu da bir pedegog eşliğinde görmesini öfke kontrol problemi olduğunu ve kaçırmak ile ilgili tehditlerini delil olarak sunucaz

Pazartesi dilekçe verecek ses kaydı üzerine gerekirse uzaklastirmasini uzatıp ,çocuğu da bir pedegog eşliğinde görmesini öfke kontrol problemi olduğunu ve kaçırmak ile ilgili tehditlerini delil olarak sunucaz
Süper :super:

Bildigim kadariyla kiziniz 1 yasinda bile degil. Size o mesaji attiginda orta parmaginizi kaldirarak fotoğraf cekip atsaydiniz keske... ay neyse siz bana bakmayin... allah yardimciniz olsun... korkmayin...

Bildigim kadariyla kiziniz 1 yasinda bile degil. Size o mesaji attiginda orta parmaginizi kaldirarak fotoğraf cekip atsaydiniz keske... ay neyse siz bana bakmayin... allah yardimciniz olsun... korkmayin...
Kızım 4 yaşında . Ama ara kararda velayet bana verildi . Kızımı yasal yolla almaktan bahsetmiyor ki zaten

X