Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk çitçit saçlar

Almihanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2017
60
14
merhaba kizlar. aranizda çitçit saç kullananlar var mi ? bii zarari var mi saclara sizce >

Citcitin yapay durmasi disinda sıkıntısı yok. Bir zamanlar alip 1 kez takip bu ne deyip cikarmistim. Dogal dursun canimi yesin:halay:

Citcitin yapay durmasi disinda sıkıntısı yok. Bir zamanlar alip 1 kez takip bu ne deyip cikarmistim. Dogal dursun canimi yesin:halay:
ya ben kullaniyorum aslinda ama ben gercek sactan yapdirdim kimse fark etmiyor bile sadece bugun citcit saclara zarar uzamaya izn vermiyo diye bi takim şeyler duydumda hani eskiden beri kullanalar varsa daha iyi bilir diye

saçlarım kuaförde yandıktan sonra kısa kestirmek zorunda kalmıştım küt gibiydi, o zaman gerçek saç çıtçıt aldım. gayet de güzel kullandım ama çok uğraştırıyordu. saçlarım biraz daha uzadı attım gitti. çok kısa değilse veya kötü hissettirmiyorsa saçlarınız hiç bulaşmayın derim.

kendi sac yapinda dogal cit cit bulursan ne ala. Kendi sacinin kalinliginda, ayni dalgalara sahip vs.. oyle olursa hic yapay durmuyor. Ben kullanmiyorum cunku sacimda hep küt-düz kesim seviyorum. Bu kesimlerde de istedigin kadar kendi sac yapinda kaliteli cit cit olsun dogal durmuyor. Kendi gercek sacinda katli kesim seviyorsan cit cit da guzel duracaktir. Belki bir gun bende katli kesim cesaretinde bulunursan cit cit alir arada kullanirim.

Kaynak kullandım. Herkes döküyor kopartıyor diyor ama benim saçlarım fıstık gibi uzadı. Sadece 2 güne bir kuaföre gidiyordum. Şekil versin diye.

saçlarım kuaförde yandıktan sonra kısa kestirmek zorunda kalmıştım küt gibiydi, o zaman gerçek saç çıtçıt aldım. gayet de güzel kullandım ama çok uğraştırıyordu. saçlarım biraz daha uzadı attım gitti. çok kısa değilse veya kötü hissettirmiyorsa saçlarınız hiç bulaşmayın derim.
yok canim ya bendede oyle oyuzden kullaniyorum inşallah uzar

X