Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Çıtçıt saç nasıl yıkanır ?

Peki krepe saçı yıpratır mı ? Siz nasıl kullandınız yani çok model oluyor mu örgü at kuyruğu vs ? Saçlarımı uzatmaya da çakışıyorum bir yandan
Hemen hemen her modelde kullanabilirsiniz doğru takıldığında, ben genelde fönlü yada maşa yaparak kullandım ,şaçlarım ince telli olduğu için krepe benim saçımı çok çabuk yıpratıyordu ,saç bakımını da ihmal etmeyin.

Ahh canim yaa bende ilk aldigimda boyleydim. Simdi nerde hangi koseye attim hatirlamiyorum :KK70: at kuyrugu gibi hepsini bir araya topla. Oyle yika. Tokalara falan hicbirsey olmuyor merak etme. Kurumadan tarakla fon cek. Alttan taramaya basla yoksa dökülür cok. Yaptikca alışırsın merak etme. Hergun kullanıcaksan zaten saçlar kendi saçın gibi nasil uzun süre yıkamayınca kötü duruyor. Aynen öyle oluyor ozaman yikarsın. Haftada bir yeter herhalde

Kendi sacın gbi yıka
Kafanda gir duşa köpükle çıkar kenara koy
Duştan sonra onu durula kremle

Çok iyi fiyata almışsın ben 6 sene önce iki çeyrek parasına almıştım

Ben sürekli kullanmadığım için ne zaman kullanacaksam o zaman yıkıyorum hep. Normal saç yıkar gibi, şampuan+krem. Sonra havluyla güzelce kurulayıp, mor renkli spreyler var, taramaya yardımcı. Ondan sıkıp tarıyorum. Sonra da kurutuyorum. Ardından da düzleştirici veya maşa ile şekil verip takıyorum.

Bir kap içinde ılık suyla ve uygun bir şampuan ile ovuşturmadan nazikçe temizleyin fazla suyu havluyla alın yine nazikçe ardından doğal yollarla kurutun

X