cinsel ilişki olmadan herpes vs olur mu?

caresizlikzor

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2023
122
23
19
cinsel ilişki yada temas olmadı sadece yurtta kalıyorum ortak tuvalet kullanımı falan var ama vajinada siğile benzer minik beyaz kabarcıklar var bu normal mi? enfeksiyon falan olabilir mi herpes yada hpv diye düşündüm ama cinsel ilişki yada temas olmadı

Başkasının iç çamaşırını giymediğiniz ya da havlusunu kullanmadığınız sürece bulaş olma ihtimali milyarda bir falan.

cinsel ilişki yada temas olmadı sadece yurtta kalıyorum ortak tuvalet kullanımı falan var ama vajinada siğile benzer minik beyaz kabarcıklar var bu normal mi? enfeksiyon falan olabilir mi herpes yada hpv diye düşündüm ama cinsel ilişki yada temas olmadı
Beyaz kabarcık mantardan dolayı da çıkabiliyor. Mantar enfeksiyonu için de zaten ilişkiye gerek yok. Doktora gidip görünün bir. O size doğrusunu söyler.

Beyaz kabarcık mantardan dolayı da çıkabiliyor. Mantar enfeksiyonu için de zaten ilişkiye gerek yok. Doktora gidip görünün bir. O size doğrusunu söyler.
birkaç ay önce akıntı şikayetiyle gitmiştim o zaman da bu var mıydı bilmiyorum ama kültür testi vs yapıp mantar yok demişti

Molluscum olabilir. Ben de üniversite okurken havuzdan kapmistim

Sivilceye benziyorsa ama değilse molluscum olabilir bende de vardj siğil sandım doktora gittim. Molloscum her yerden bulaşabilir dedi. Elinle sık eldivenle içinden beyaz bir şey çıkıyor sonra tamamen geçiyor dedi yaptım gerçekten beyaz bir şey çıktı sonra geçti

X