Maske Tarifleri Cildime bir şeyler oldu:)

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
slm acaba kirazın leke açma özelliğide varmı benim çok kırışıklığım yok ama göz kenarlarımda güneş lekeleri var kullandaığınız bepanthen kaysı yağı ve evigen ampül cildinizde nası etki yaptı parlaklk cilt renginde değişiklik vs.

kirazı bilmiyorum ama patatesle ilgili bi konu var canım burda onu oku bence:KK66:

burda yapılan bazı şeyleri denedim yıllardır solgun görünen cildime bir şeyler oldu vee en son iki kişi farketti komşumuzun kızı abla dedi sanki cildin 18lik kılzar gibi olmuş ben 81 doğumlu üç çocuk annesiyim dördüncüde yoldaa:)

en etkili metodlarınız neler kızlar mesela bakarsın kadının yüzüne farklı bir ışıltı var bunu nasıl elde ederiz

burda yapılan bazı şeyleri denedim yıllardır solgun görünen cildime bir şeyler oldu vee en son iki kişi farketti komşumuzun kızı abla dedi sanki cildin 18lik kılzar gibi olmuş ben 81 doğumlu üç çocuk annesiyim dördüncüde yoldaa:)

maşallah cnm bende 3 çocuk annesiyim:)allah 4. evladınıda hayırlısıyla dünyaya getirmeni nasip etsin.mesela sen neler yaptın cildin için bizlerle paylaşırmısın.ben bildiğim şeyleri yazdım burdan en etkili olan kirazdı benim için onuda paylaştım:)

maşallah cnm bende 3 çocuk annesiyim:)allah 4. evladınıda hayırlısıyla dünyaya getirmeni nasip etsin.mesela sen neler yaptın cildin için bizlerle paylaşırmısın.ben bildiğim şeyleri yazdım burdan en etkili olan kirazdı benim için onuda paylaştım:)

ne güzel ya bizim işimiz zor canımm :)ben pamuğa önce gül suyu püskürtüp ardından kayısı yağını bir miktar damlatıp sabah akşam sildim bunun dışında buz kalıplarının birine süt diğerine limonlu maden suyu ekleyip buz tutmalarını sağladım sabah kalkınca önce sütle daha sonra sodalı buzu gezdirdim bir de yıllardır ihmal ettiğim sütünde faydasının olduğuna inanıyorum hiç sevmediğim halde sabah ve akşam olmak üzerine büyük bardakla sütümü içtim :) aktardandan salyangoz özlü bir maske vardı onu aldım haftada bir kere yapılıyormuş yüzüne sürdüm ilk sürüşümde pamuğun üzerine siyah noktaların geldiğini gördüm görünürde pek yok gibiydi ama pamuk hiç öyle söylemiyordu ..:)

canım sen kirazı nasıl sürdün ve cildinde nasıl değişiklikler yaptı...

ne güzel ya bizim işimiz zor canımm :)ben pamuğa önce gül suyu püskürtüp ardından kayısı yağını bir miktar damlatıp sabah akşam sildim bunun dışında buz kalıplarının birine süt diğerine limonlu maden suyu ekleyip buz tutmalarını sağladım sabah kalkınca önce sütle daha sonra sodalı buzu gezdirdim bir de yıllardır ihmal ettiğim sütünde faydasının olduğuna inanıyorum hiç sevmediğim halde sabah ve akşam olmak üzerine büyük bardakla sütümü içtim :) aktardandan salyangoz özlü bir maske vardı onu aldım haftada bir kere yapılıyormuş yüzüne sürdüm ilk sürüşümde pamuğun üzerine siyah noktaların geldiğini gördüm görünürde pek yok gibiydi ama pamuk hiç öyle söylemiyordu ..:)

canım sen kirazı nasıl sürdün ve cildinde nasıl değişiklikler yaptı...[/QU
aman allahımmm ne kadar çok şey yapmışsın:)ben bunların hepsini yapamam sanırım çok üşenirim::KK1:zaten söylediklerinin hepsi çok sağlıklı.buz kalıpları süper bi yöntem gözenekleri sıkılaştırıyıo.ben bi ara yeşil çayla yapmıştım onu ama üşendim sonra::KK1:şu salyangoz özlü krem ilgimi çekti siyah noktam çok çene kısmımda.tam olarak ismini yazarmısın canım bana.
ben kirazı akşam yatmadan önce sürdüm 10 gün düzenli olarak.şimdi bıraktım.10 günde kaz ayağı denilen kırışıklıklarım gitti sayılır.herkes farketti diyebilirim.inşallah sanada iyi gelir canım:)))

Kızlar ciltteki uçuk ve sivilce izleri için de bi formülünüz var mı?

Patates sürünce beyazlıyo insanın yüzü ama uzun süre devam etmediğim için lekelere bi etkisi var mı bilmiyorum...
:44:

canım sen kirazı nasıl sürdün ve cildinde nasıl değişiklikler yaptı...[/QU
aman allahımmm ne kadar çok şey yapmışsın:)ben bunların hepsini yapamam sanırım çok üşenirim::KK1:zaten söylediklerinin hepsi çok sağlıklı.buz kalıpları süper bi yöntem gözenekleri sıkılaştırıyıo.ben bi ara yeşil çayla yapmıştım onu ama üşendim sonra::KK1:şu salyangoz özlü krem ilgimi çekti siyah noktam çok çene kısmımda.tam olarak ismini yazarmısın canım bana.
ben kirazı akşam yatmadan önce sürdüm 10 gün düzenli olarak.şimdi bıraktım.10 günde kaz ayağı denilen kırışıklıklarım gitti sayılır.herkes farketti diyebilirim.inşallah sanada iyi gelir canım:)))

çok şey yaptım ama faydasını görünce yaaptıkça yapasın geliyor .::KK66:canım aktarda salyangoz özlü krem dedim bunu verdiler üzerinde böyle yazıyor..kayısı yağınında siyah noktalar için olduğunu söylemişti onuda aldım hem yüzüme iyi geliyor hemde sanki siyah noktalar pamuğa geliyor..

merhaba kızlar.32 yaşında 3 çocuk annesi sigara kullanan bir bayanım.sıkıntı,stres,yorgunluk,uykusuzluk cildimi mahvetmişti.ırsi olarak aslında güzel bir cilde sahibiz.annem 72 yaşında olmasına rağmen yüzü kaymak gibidir.ama benim cildim erken yıprandı.dış etkenlerden dolayı.bundan 2 yıl öncesi yüzümde hiç kırışık yokken birden cildimin bukadar kötüleşmesi sinirimi çok bozmuştu.hatta fazlasıyla para sıkıntısı çektiğim günlerde bile wıshy'nin pahalı kremlerini aldım bi umut.hiç bi işe yaramadı nihayetinde:))gözlerimin yanında çizgiler oluşmaya başladı.göz çevremdeki ince kırışıklık morluk ve yağ bezeleri göze çarpıcıydı.yüzümün rengi solgun ve mattı.ben bitkisel,evde yapılan şeylere en harika kimyasaldan bile daha çok güveniyorum.kullandığım loraelleri,olayları,wıshyleri attım bir kenara.1 tüp bepanten,kayısı yağı,ve 2 evigen ampül kırarak kullanmaya başladım yüzüme.bundan 5 ay öncede yine bu sitede yüzüne kiraz sürüp memnun kalan bi arkadaşın hikayesini okumuştum.aylardır kirazın çıkmasını bekliyorum.ve 10 gündür her gece yedire yedire yüzüme kiraz sürüyorum.inanmıcaksınız belki ama göz çevremdeki kırışıklıklardan eser yok.sadece göz altlarımda hafif morluk var ve hafif yağ bezeleri.cildim parladı bööyle bi güzellk geldi yüzüme:)))ikide bir aynaya bakıyorum deli gibi:KK1:sabah 5 lerde yatmasam belki yada bu kadar yorulmasam kim bilir nasıl deişecek cildim.ama şuanda çok memnunum.hatta dün kuaförde kaşlarımı aldırıyodum.kuaför kıza söyledim yüzüme kiraz sürüyorum diye.neden diye sordu.kırışıklık için dedim.sende kırışıklık yokki diyo:KK1:inanın bu son 1 haftadr farkettiğim bişey ve yakın arkadaşlarımda söylüyor.bunu kullandığım kremmi yaptı,yoksa her gece sürdüğüm kirazmı yaptı bilmiyorum ama bişeyler olduğu kesin:))birde amvayın yüz yıkama jelini kullanıyorum onuda belirtiyim.onu kullandığımdan beride cildim hiç kuruma yapmadı.kızlar maşallah demeyi unutmayın:KK34:ayrıca kullanırsanız ve faydasını görürsenizde bana dua etmeyide unutmayın.şimdi sıra aldğım 7 kiloyu vermekte:KK70:gelişme olursa yazarım size.

senin adına çok sevindim canım çok fazla stres yapma kafaya takma dünya hali bu gelip geçer ama benim düşüncem göz altlarına ne kadar sürersen sür isterse dünyanın en iyi kremi olsun düzenli bir uyku olmadığı müddetçe düzelmez benim yüzüm düzeldi saatlerce aynanın karşısından alamıyorum kendimi tamamen kimyasallardan uzak bir hayattayım düzenli 7-8 saat uyku alıyorum ve yeşil çay içiyorum yaz ayları karpuz ve kavunu bol ye ergenlikte değilsin nasıl olsa zamanla düzelir umarım :)

henüz 22 yaşındayım ama sağ gözümün altında biraz kırışıklık ve alnımda mimik çizgileri var
ama dün gece ben de kiraz sürmeye başladım :))
10 gün deneyeceğim bakalım faydası olacak mı :))

henüz 22 yaşındayım ama sağ gözümün altında biraz kırışıklık ve alnımda mimik çizgileri var
ama dün gece ben de kiraz sürmeye başladım :))
10 gün deneyeceğim bakalım faydası olacak mı :))
Merhaba çok yıl olmuş aslında ama konuyu canlandırmak istedim. O zaman için işe yaradı mı canım kiraz suyu

X