Çiğ Köfteci dükkanı açmak

mickeymouse1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2019
370
74
İş kurmayı planlıyorum çiğ köfteci dükkanı mı açsam cafe tarzı waffle yapan bir yer mi kararsızım. Hatta aklımda farklı sektörlerde var. Kafam baya bir karışık yani. Yardımcı olabilecek fikri veya tecrübesi olan var mı?

Ne tür bir yerde yaşıyorsunuz? Genç nüfus fazla mı?
Sitelerin olduğu bir yerde yaşıyorum genç nufus da var ama ogrencilerin oldugu ya da yoksul bi bölge değil. Yine de ona ragmen burger king bile sube kapattı buradaki bir avm icindeydi. Oses cigköfteci var öyle cok dolu olmuyor ama bi kac tane müsterisi oluyor.

İş kurmayı planlıyorum çiğ köfteci dükkanı mı açsam cafe tarzı waffle yapan bir yer mi kararsızım. Hatta aklımda farklı sektörlerde var. Kafam baya bir karışık yani. Yardımcı olabilecek fikri veya tecrübesi olan var mı?
Gıda sektörü sıkıntılı bence yaa 🤨 butik açabilirsiniz çoğu insan butiklerden alıyor artık.

Bizim mahalleye birisi ekmek fırını açsa ihya olur. Patisserie olan yer bile ekmeği başka fırından getirtiyor. Hatta çevrede ekmek satan her işletme (tekel bayii, market, manav vb) hepsi aynı fırından ekmek getiriyor ve nimete laf edilmez de, çok kötü ekmek çıkarıyorlar.
Güzel güzel ekmek çıkaran bir fırın olsa ihya olur yani.
Başka bir şey üretmeye de gerek yok. Sadece ekmek, tek çeşit taş ekmeği.

Bizim mahalleye birisi ekmek fırını açsa ihya olur. Patisserie olan yer bile ekmeği başka fırından getirtiyor. Hatta çevrede ekmek satan her işletme (tekel bayii, market, manav vb) hepsi aynı fırından ekmek getiriyor ve nimete laf edilmez de, çok kötü ekmek çıkarıyorlar.
Güzel güzel ekmek çıkaran bir fırın olsa ihya olur yani.
Başka bir şey üretmeye de gerek yok. Sadece ekmek, tek çeşit taş ekmeği.
Nerede yaşıyorsunuz

Böyle bir ekonomik ortamda önümüzdeki kis ayları da düşünülürse yeni iş için asla uygun ortam olduğunu düşünmüyorum. Ztn tecrübeli hiç kimse yeni yatırım yapmaz mevcudu korur
Ama ben zaten bi bayiliği almayı düşünüyorum, herkes sizin gibi düşünse insanlar aç mı kalsın? Birileri elbet yemek yicek😕 gerçi ben de ne yapacağımı bilmiyorum

Şimdi siz bayağı kararsizsınız. Böyle olunca yanlış bir atılım yapma olasılığınız da artar. Yapacağınız iş için yetkinlikleriniz nelerdir?
Çiğ köfte hanya mağaza Konya; alakasız yani.

Baklavaci sem.. markasi var ya asiri uygun oldugu icin cok tercih ediliyor surekli önümde kuyruk oluyor bence onu arastirin ve görün suan acilabilecek en iyi bayilik

X