chleo thing egzersizi

ozlm89

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2016
908
854
34
chleo thing egzersizin yapan arkadaslar bana yardimci olurmusunuz ben 21 gunluk programini yapiyorum herkesi incelten program 8 gun yaptim 1 cm bile inceltmedi nerede yanlis yapiyorum 60 70 dk suruyor 1 gunluk egzersizi

Ben iki haftada 7 cm incelmiştim. Hareketleri yaparken kaslarınızı sıkıyor musunuz? Beslenme şekliniz de çok önemli

Ben ara ara Pamela Reif da yapıyorum, abs workout for beginners diye bir videosu var. Hem kasları çok fena yakıyor hem de Chloe gibi zorlamıyor
onu denidim de cok zorlandim gobegim cok yumusadi ve buyuk toparlayamadim bi turlu hangisi yapacagimi sasirdim

onu denidim de cok zorlandim gobegim cok yumusadi ve buyuk toparlayamadim bi turlu hangisi yapacagimi sasirdim
Ben de başlarda çok denedim, her videoyu yapamadım. Hiç moralinizi bozmayın, sizin için en uygun olanını zamanla bulursunuz

Ben de başlarda çok denedim, her videoyu yapamadım. Hiç moralinizi bozmayın, sizin için en uygun olanını zamanla bulursunuz
insallah bulurum elimde ucretle aldigim p90x3 var yuzune bile bakmadim internettwn arastirip duruyorum

O bana cok zor geldi, almadım ama deneme videolarını gördüm
onceden de yapmistim 3 ay guzel inceldim ama gobek hep yumusakti simdi cesaret edemiyorum avantaji suresi kisa 30 dk simdi bide ramazan geliyor ya karar veremiyorum ne yapacagima tam olarak

X