Düğün çerkes gelini :)

aysunkilic

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2021
32
93
28
çerkes geliniyim çerkes oyununu bilmiyordum ama kınam ve dügünümde ayaklarım gözükmüyor diye oynamıştım :KK70: şimdi eşimin kuzeni evlenecek evde ders almaya başlandı :KK70: tabi onlarda adettir evlendikten sonra halkaya almazlar :KK70: oynaması için ögrenmem gerek :KK70:

Bu da böyle bir anımdı 🤷🏼‍♀️
Yalnız Çerkesler için ayaklardan yani figürlerden daha önemli anlamlar içerir oyunları böyle demeyin yanlarında sakın.

çerkes geliniyim çerkes oyununu bilmiyordum ama kınam ve dügünümde ayaklarım gözükmüyor diye oynamıştım :KK70: şimdi eşimin kuzeni evlenecek evde ders almaya başlandı :KK70: tabi onlarda adettir evlendikten sonra halkaya almazlar :KK70: oynaması için ögrenmem gerek :KK70:

wuic öğrensen yeter bence , diğerlerini beceremeyince en çerkes olsan da olmuyor ,ayrı bir yetenek

Düğü başlığı altında konu açmış üye . Konu da düğünle ilgili. Niye dalga geçilmiş anlamadım

Derdiniz beni bayagı etkiledi. Dedim ki vaveyla uzulme bak "Ne dertler varmiş" Allah kurtarsın kardes ne diyeyim.

çerkes çok üye vardır burda neler yapabilecigim hakkında en azından bir bilgi bile yetebilir.
senin derdin neden hava soguktur onun derdi neden bunu alamadım. kiminin derdi bu çoçuk beni neden sevmiyor. bilip bilinmeden konuşmayınız lütfen. bu bana dert degil ama sana neden oluyor ??

X