Deri ve Cilt Hastalıkları Çenede kocaman sivilce

Ayeaye

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2020
287
225
Merhaba kızlar, cildim kuru sayılabilecek bir tipte. Çok fazla sivilcem çıkmaz fakat 2 gündür çenemde çıkmaya çalışan ve bugün baya belli olan neredeyse baş parmak kadar olan bir sivilce oluştu yani içerde yeri var ama daha sarı değil ve ucu yok kırmızı resmen çenemi kaplıyor :rolleyes:

Antibiyotik merhemin varsa sür hemen etki ediyor

Bildiğiniz bi marka varmı bende hiç öyle krem yokta
Eczaneye söylesen antibiyotik merhem diye verir. Ben öyle kırmızı büyük başı olmayan sevilcelrrde bi iki gün antibiyotik merhem sürüyorum. Zaten içi full iltihap oluyor. Bayağı hızlı geçiriyor. En iyi verimi onla alıyorum

Eczaneye söylesen antibiyotik merhem diye verir. Ben öyle kırmızı büyük başı olmayan sevilcelrrde bi iki gün antibiyotik merhem sürüyorum. Zaten içi full iltihap oluyor. Bayağı hızlı geçiriyor. En iyi verimi onla alıyorum
Off :KK43: sanırım maske takmaktan oldu çünkü hayatım boyunca hiç böyle büyük ağrılı bir sivilcem olmadı

Reglime yakın bende de çıkıyordu. Ya çenemde ya da burnumda ama öyle böyle değil sanki 10 tane sivilcenin yerini tutuyordu. Am-15 tane ALLAHım çok feci bir şey resmen zonkluyordu. Ben kapatıcı falan sürüyordum bir nebze olsun bir kaç gün kapatsın diye.

Reglime yakın bende de çıkıyordu. Ya çenemde ya da burnumda ama öyle böyle değil sanki 10 tane sivilcenin yerini tutuyordu. Am-15 tane ALLAHım çok feci bir şey resmen zonkluyordu. Ben kapatıcı falan sürüyordum bir nebze olsun bir kaç gün kapatsın diye.
Reglle ilgili değil bendeki sanırım maskeden resmen bir dünya gibi ilk defa bu kadar büyük bir sivilcem var

X