Çene Estetiği çene protezi - Ali Mezdeği

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
Kesinlikle çene protezi yaptırdığıma çok memnunum. Alt çene üst çene sorusunu anlamadım yalnız. Benim çenem sadece küçüktü. Uç kısmına protez takıldı şimdi yüzüm biraz daha sivri eskisi gibi yuvarlak elma gibi değil :KK48: Protez çene altından takıldı ve küçük bir kesi izim var. Oda zamanla belli belirsiz kaldı. Hiçbir ağrım sızım olmadı. Ben baska estetik ameliyatta olmuştum, olduğum en ağrısız sızısız ameliyat çene protezi diyebilirim.:KK28: Fiyat ve doktor konusunda sizi yönlendirmek istemem. Ben gereksiz fazla rakam ödedim. Meğersem o kadar rakam ödemedende bu ameliyatı layığı ile yapan doktorlar varmış. Doktorun tecrübelerine dikkat edin eminim size güven veren doktoru hissedersiNiz. Şimdiden geçmiş olsun umarım herşey yolunda gider:KK68:

Doktorunuz kimdi acaba fiyat önemli değil sonucta sağlık bu o yüzden reklam yapmış olmassınız. Teşekkür ederim

Çene protezinin her çeşitinden problem okudum o yüzden medikal estetiğe yöneldim ben dolgularla da istenilen görüntü gayet sağlanıyor gördüğüm kadarıyla..

Kesinlikle çene protezi yaptırdığıma çok memnunum. Alt çene üst çene sorusunu anlamadım yalnız. Benim çenem sadece küçüktü. Uç kısmına protez takıldı şimdi yüzüm biraz daha sivri eskisi gibi yuvarlak elma gibi değil :KK48: Protez çene altından takıldı ve küçük bir kesi izim var. Oda zamanla belli belirsiz kaldı. Hiçbir ağrım sızım olmadı. Ben baska estetik ameliyatta olmuştum, olduğum en ağrısız sızısız ameliyat çene protezi diyebilirim.:KK28: Fiyat ve doktor konusunda sizi yönlendirmek istemem. Ben gereksiz fazla rakam ödedim. Meğersem o kadar rakam ödemedende bu ameliyatı layığı ile yapan doktorlar varmış. Doktorun tecrübelerine dikkat edin eminim size güven veren doktoru hissedersiNiz. Şimdiden geçmiş olsun umarım herşey yolunda gider:KK68:
Merhaba, çenenizden hala memnunmusunuz bende yaptırmak istiyorum biraz korkuyorum sonuç kötü olursa diye. Sizin operasyondan uzun zaman geçmiş şuan ne durumdasınız

Merhaba lütfen özelden doktorunuzun adını verirmisiniz.Benim alt çenem çok küçük , çok moralimi bozuyor.Çok takıyorum kafama.evliyim eşimi zor ikna ettim.ameliyat sonrası rahat bir süreç geçireceğim iyi doktor arıyorum.yeterki memnun kalayım parası önemli değil.Benimde aklımda bir ksç doktor var.sizinkinide araştırırım,seçeneklerim arasında olur

X