Çene Estetiği Çene Ameliyatı

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

Mira98

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2021
3
1
25
Arkadaşlar merhaba, çift çene ameliyatı olacağım. Daha önce bu ameliyatı olan birileri var mı aranızda?

Arkadaşlar merhaba, çift çene ameliyatı olacağım. Daha önce bu ameliyatı olan birileri var mı aranızda?
Mecburmusun bu ameliyati olmaya.
Cok agir geçtiğini ve riskli oldugunu duydum.
Benimde alt çenem geride, onu öne almak için ameliyat olmam gerekli aslinda, bana diş teli sonrasi doktor demisti bayağı oldu, ama ben olmadım korktum, onun yerine çeneme ucuma dolgu yaptiracagim

Merhaba Azerbaycan'dan yazıyorum. SELÇUK BASA bana bir yılda 3 kere başarısız çene ameliyatı uyguladı. Üç ameliyat sonraki halim fotoğraftaki gibi. Üç tane de implant yaptı ve onlar da başarısız oldu. Üstlerine protez dahi yapılamıyor. Hayatımda ilk defa ölmek istiyorum. Şu an maskesiz dışarı çıkamıyorum, öğretmenlik mesleğimi yerine getiremiyorum, yemek yiyemiyorum, konuşmak, gülmek bile istemiyorum. Kendisine 46 bin TL ödeme yaptım ama karşılığında fatura yerine boş kağıda kaşe basıp verdi. Hakkımı hukuki yollarla arayacağım. Umarım adalet yerini bulur size tavsiyem doktor seçimini iyi yapın

Eklentiler

• b8ac466f-1bbb-4611-9561-dc21bef56e3a.jpg
    b8ac466f-1bbb-4611-9561-dc21bef56e3a.jpg
    22,7 KB · Görüntüleme: 192
Mecburmusun bu ameliyati olmaya.
Cok agir geçtiğini ve riskli oldugunu duydum.
Benimde alt çenem geride, onu öne almak için ameliyat olmam gerekli aslinda, bana diş teli sonrasi doktor demisti bayağı oldu, ama ben olmadım korktum, onun yerine çeneme ucuma dolgu yaptiracagim
Bende çok zor karar verdim açıkcası. Zorlu bir ameliyat ve sureci de zor. Fakat eklem ile ilgili problemler yaşadığım için bu ameliyatı olmak istiyorum.

Merhaba Azerbaycan'dan yazıyorum. SELÇUK BASA bana bir yılda 3 kere başarısız çene ameliyatı uyguladı. Üç ameliyat sonraki halim fotoğraftaki gibi. Üç tane de implant yaptı ve onlar da başarısız oldu. Üstlerine protez dahi yapılamıyor. Hayatımda ilk defa ölmek istiyorum. Şu an maskesiz dışarı çıkamıyorum, öğretmenlik mesleğimi yerine getiremiyorum, yemek yiyemiyorum, konuşmak, gülmek bile istemiyorum. Kendisine 46 bin TL ödeme yaptım ama karşılığında fatura yerine boş kağıda kaşe basıp verdi. Hakkımı hukuki yollarla arayacağım. Umarım adalet yerini bulur size tavsiyem doktor seçimini iyi yapın
Çok geçmiş olsun öncelikle. Ben Zeki Güzel ile görüştüm ve onda karar kıldım. Çift çene ameliyatı olacağım. Fakat zorlu bir süreç. Sonucunun ne olacağı konusunda benim de tereddütlerim var.

adınıza çok üzüldüm kötü olmuş ama illa bu işi düzeltecek bir dr bulabilirsiniz

Çok geçmiş olsun öncelikle. Ben Zeki Güzel ile görüştüm ve onda karar kıldım. Çift çene ameliyatı olacağım. Fakat zorlu bir süreç. Sonucunun ne olacağı konusunda benim de tereddütlerim var.
Çok sağ olun.Bende Zeki Güzeli düşünmüşdüm Selçuk Basa karşıma çıxınca instaqramda paylaşımlarını görünce iyi hekim olduğunu düşündüm. Keşke Zeki Güzele olmuş olardım(

Dişi düzeltmek belkede mümkün ola bilir. Amma yüzüm okada kötü durumdadıkı düzelib, düzelmemesi belli deyil😢Şüan nefes bele alamıyorum.
Herşeyin çaresi vardır illaki üzülmeyin sabirli olun.
Zeki Güzeli hiç duymadim ama ona gidip bir görünebilirsiniz mesela

Dişi düzeltmek belkede mümkün ola bilir. Amma yüzüm okada kötü durumdadıkı düzelib, düzelmemesi belli deyil😢Şüan nefes bele alamıyorum.
çok geçmiş olsun bende doktor mağduruyum sağlam azı dişlerimi çekmeye kalktı alt çenemi yerinden çıkardı ikikez 8 yıldır neler çektim geceleri çene korsesi takıp uyuyordum ama ameliyatı bir çok doktor onermedi hâlâ çenemde kayma var

Merhaba oncelikle cok gecmis olsun. Eklemle ilgili ne sknti cektiginizi sorabilir miyim? Benim de alt cenem geride, dis skma sorunum, cenemde cok acilmama ve ses cikma bazen de yerinden cikma gibi sorunlar var. Yuzumun alt kismi da yasli gorunuyor saniyorum bu ceneye bagli sorunlar sebebiyle. Henuz bir doktorla gorusmedim ama arastirdigim kadariyla ameliyat cikiyor :/

Kardeşim 17 ay önce çift çene ameliyatı oldu zeki hocaya, şu an için hiç bir sıkıntısı yok, ameliyat sonrası 2 3 gün baş ağrısıdan başka ağrı olmadı o da ameliyat bilgi formunda belirtiliyor kanama olmaması için ameliyat düşük tansiyonda yapıldığı için baş ağrısı olabilirdiye, ilk bir iki hafta biraz zorlu geçiyor ağız lastiklerle bağlı olduğu için, beslenme konusunda da liste veriliyor zaten gün gün ne yenilecek, 1 hafta sonunda şişlikleri büyük ölçüde azalmıştı, aklıma gelenler şimdilik bunlar, sormak istediğiniz bir şey varsa çekinmeden yazabilirsiniz 😊

Bundan 3 yil önce ankarada numune hastanesine gitmistim bu sorun yuzunden, dr ameliyatla cilt germe yapmamiz lazim dedi tamam dedim, hic tavsiye etmiyorum deyince korktum. Simdi yuz yogasina basladim bide şu çene bantlarindan kullanicam bakalim...

selcuk basaya cok sasirdim en iyi cene cerrahi diyolardi kendisine her neyse ben de cift cene olanindan oldum doktorumu onerebilirim on numara bi ekip hepsini cok seviyorum oyle ilgililer ki bikmadan yanitladilar sorularimi her zaman ulasabildim yani reklam gibi olcak ama cidden cok iyiler burda isim yazmicam ama isteyene onerebilirim ve merak ettiklerini yazabilirsiniz. ben cok istedigim icin ameliyati korkmamistim hic ve o kadar da zorlu bi surec degildi zaman cok cabuk geciyo ilk iki gunu atlatmak yeterli gercekten. bir de dislerim lastiklere bagli olucak saniyodum konusamam sanmistkm ama cok rahat konusuyodum tabii cene hareketi kisitliydi bi hafta sonra lastiklere baslamistik yine de konusmama engel olcak kadar sert lastik takmadim

selcuk basaya cok sasirdim en iyi cene cerrahi diyolardi kendisine her neyse ben de cift cene olanindan oldum doktorumu onerebilirim on numara bi ekip hepsini cok seviyorum oyle ilgililer ki bikmadan yanitladilar sorularimi her zaman ulasabildim yani reklam gibi olcak ama cidden cok iyiler burda isim yazmicam ama isteyene onerebilirim ve merak ettiklerini yazabilirsiniz. ben cok istedigim icin ameliyati korkmamistim hic ve o kadar da zorlu bi surec degildi zaman cok cabuk geciyo ilk iki gunu atlatmak yeterli gercekten. bir de dislerim lastiklere bagli olucak saniyodum konusamam sanmistkm ama cok rahat konusuyodum tabii cene hareketi kisitliydi bi hafta sonra lastiklere baslamistik yine de konusmama engel olcak kadar sert lastik takmadim
selcuk basayla ilgili sikayetvar.comda benzer birsey daha okudum. bi tane adama da benzer bisey olmus. adama yaptigi ameliyat pozitif sonuclanmayinca gel sana bidaha ameliyat yapiyim duzelticem diye diye bikac kez daha ameliyat yapiyo. cok hirsli filan yazmisti adam, beni korkuttu acikcasi

X