Cem Somer atabekoglu

Meleekk3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2016
302
255
37
Merhaba arkadaşlar Ankara üniversitesinde cem Somer Atabek oğluna giden varmı memnun kaldinizmi muayene ücreti nekadar biliyor.usunuz

Merhaba arkadaşlar Ankara üniversitesinde cem Somer Atabek oğluna giden varmı memnun kaldinizmi muayene ücreti nekadar biliyor.usunuz
Merhaba canım biraz zaman olmuş ama ben bugün duydugumu soyleyim sana. Cem bey kendi kliniğini açmış muayene ücreti 350 tl. Ama aynı zamanda ankara tıpta da görev yapıyormuş. Tahlilleri hastanede yatırıyormuş benim bildiğim bu kadar.

Konu üzerinden epey zaman geçmiş. Ben yakın vakitte muayenesine gittim. Aklımda olan birkaç doktordan birisi kendisi ama gidip sürecini paylaşan olursa çok sevinirim.

Konu üzerinden epey zaman geçmiş. Ben yakın vakitte muayenesine gittim. Aklımda olan birkaç doktordan birisi kendisi ama gidip sürecini paylaşan olursa çok sevinirim.
Merhaba ben Cem hocanın hastasıyım. Önce Rabbim sonra Cem hocam sayesinde tüp bebek gebesiyim. İlk denemede bebeğime kavuştum kucağıma almak da nasip olsun. Sürecimi anlatan bir topiğim var. Okuyabilirsin. İyi ki yollarımız kesişti kendisiyle. Alanında çok başarılı bir profesör tüm süreci tek tek anlatır aklındaki tüm soruları yanıtlar ve en önemlisi hayal satmaz. Merak ettiklerini yanıtlayabilirim 🥰

X