Çekişmeli boşanmada Ziynet esyasinin tefriki

sevda345

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2023
35
9
36
Merhaba arkadaşlar çekişmeli boşanma davam var. Dava kararını istinafa gönderdik. Onun dışında hakim bey Ziynet alacağı için dosyanın tefrikine ve Ziynet esyasini somutlastirma yapmamızı istedi.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar çekişmeli boşanma davam var. Dava kararını istinafa gönderdik. Onun dışında hakim bey Ziynet alacağı için dosyanın tefrikine ve Ziynet esyasini somutlastirma yapmamızı istedi. Yarın davam var bugün karşı taraf avukat aramış kendine yine boşanmadaki avukatini ve annesini bacısını ve hem çocukluk arkadaşını hem de nikah şahidi olan kişiyi tanık göstermişler. Ben dugun fotolarını ve CD kaydını aynı zamanda düğünden ertesi gün kendi el yazısıyla yazdığı sayım kağıdını sakladim. Ne takılmış ne takılmamış diye. Benim tüm takılarımi ve altınlarımi düğünden sonra balayına gitip geldikten sonra geri vermek için birkaç aylığına aldı geri vermek için ama geri vermedi . Bir de üzerine bana ekstra evlendikten 11 ay sonra kredi çektirdi. Şimdi de takıların ben de olduğunu iddia ediyorlar.Ben nasıl ispatlayabilirim konu hakkında bilgisi olan yardım edebilir mi?
Aynı zaman da benle evlenmeden önce icralikmis hep benim haberim yoktu bana söylemediler. Ticaretle uğraşıyordu ama şirket bile annesinin üzerindeymis bunu da evlendikten sonra öğrendim . Hatta benle evlenmeden önce ve evlendikten sonra üzerindeki bir sürü gayrimenkulü satmis

Aynı zaman da benle evlenmeden önce icralikmis hep benim haberim yoktu bana söylemediler. Ticaretle uğraşıyordu ama şirket bile annesinin üzerindeymis bunu da evlendikten sonra öğrendim . Hatta benle evlenmeden önce ve evlendikten sonra üzerindeki bir sürü gayrimenkulü satmis
Nitelikli dolandırıcılıktan dolayıda hüküm giymiş biri remi evrakta sahtecilik yaptı. Başkasının adına senet yazıp imzalayıp vermiş. Kendisi de boşanma davasında ekonomik sebeplerden dolayı iflas ettiğini belirtti. Ve iddiası su ben evi terk ederken yanımda getirmişim diyor ama öyle bir şey olmadı. Kendisi evden beni kovdu . Aldatiyordu içkisi ve dayağı vardı beni dövdü ve

Nitelikli dolandırıcılıktan dolayıda hüküm giymiş biri remi evrakta sahtecilik yaptı. Başkasının adına senet yazıp imzalayıp vermiş. Kendisi de boşanma davasında ekonomik sebeplerden dolayı iflas ettiğini belirtti. Ve iddiası su ben evi terk ederken yanımda getirmişim diyor ama öyle bir şey olmadı. Kendisi evden beni kovdu . Aldatiyordu içkisi ve dayağı vardı beni dövdü ve
Evden kovdu suyumu kestirdi. Evden gideyim diye. Benim evden ayrılmadan önce 4 gün öncesinde darp raporum var. Ve uzaklaştırma kararım var karşı tarafa

Merhaba arkadaşlar çekişmeli boşanma davam var. Dava kararını istinafa gönderdik. Onun dışında hakim bey Ziynet alacağı için dosyanın tefrikine ve Ziynet esyasini somutlastirma yapmamızı istedi.
Benzer durumdayız sanirim ben de çekişmeli boşanma davası açtım. Ziynet talebinde bulundum aynı sekilde uzaklastrma aldırdım. Haliyle uzaklastrma bitince evden ayrılınca, karşi taraf altınları yanimda goturdugumu iddia ediyor. Karşı tarafın aldigina dair kaçamak cevapli mesajlar var da ne kadar ise yarayacak bilmem. Almadan da bosanmayı his istemiyorum. Siz nasıl ispat edeceksiniz? Bu arada tefrik ne demek?

Merhaba tefrik dosyaların ayrılması demek ben de video kaydı var ve şahitlerin var. Zaten video kaydında aldığını söylüyor. Bir de kendi el yazısıyla takıların sayimini yapmıştı onu da sundum bakalım ne olacak

Benzer durumdayız sanirim ben de çekişmeli boşanma davası açtım. Ziynet talebinde bulundum aynı sekilde uzaklastrma aldırdım. Haliyle uzaklastrma bitince evden ayrılınca, karşi taraf altınları yanimda goturdugumu iddia ediyor. Karşı tarafın aldigina dair kaçamak cevapli mesajlar var da ne kadar ise yarayacak bilmem. Almadan da bosanmayı his istemiyorum. Siz nasıl ispat edeceksiniz? Bu arada tefrik ne demek?
Düğün video ve fotoğraflari var. Bir de düğünlerde seromonilerde hiç altınlarımi takamadigima ait fotolar var

X