Çatlaklar Çatlaklarından kurtulan var mı

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

SilgisiOlan

Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2020
13
2
27
Arkadaşlar , lütfen yardım edin .Mevita Krem, Çatlak yağları , bazen spor , badem yağı,hindistan yağı, sarı kantaron kullandım ama hiçbiri sonuç vermedi. Ben nerede yanlış yapıyorum.Çok mu yürüyorum? Üst bacağımdan dizime kadar yanlarda çatlaklar var.Bu yıl düğümüm nedeniyle çok ayakta durdum,koşturdum.Acaba bu da etkili oldu mu ? Her şey yaptım, 20 gün sonra evleneceğim.Korkuyorum ve utanıyorum . Kurtulabilen var mı bu iğrenç çizgilerden??

Canım öncelikle hayırlı olsun bi ömür mutluluklar. Böyle şeyleri dert etme kimse dört dörtlük değil herkesin kusuru var ki erkeklerinde çatlakları var göbek yanlarında kollarda bunda utanacak hiç bişi yok bende tombikdim evlenince mesela bacaklarımdan utanırdım ama hiç bi sorun olmadı ve benimdr çatlaklarım var

Canım öncelikle hayırlı olsun bi ömür mutluluklar. Böyle şeyleri dert etme kimse dört dörtlük değil herkesin kusuru var ki erkeklerinde çatlakları var göbek yanlarında kollarda bunda utanacak hiç bişi yok bende tombikdim evlenince mesela bacaklarımdan utanırdım ama hiç bi sorun olmadı ve benimdr çatlaklarım var
Önceden takmazdım, başka şeylerle meşgul olmaktan pek vücuduma bakamıyordum sanırım.Ama bu yıl bu çatlaklar sanki her gün daha da çoğalıyorlar gibi .. :KK43:(

X