Çatlaklar ÇATLAK SAVAŞÇILARI

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Ballporsugu

Sabrediyoading..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2019
84
63
Merhaba hanımlar yeni üye oldum umarım doğru yere yazıyorumdur.. 55 gün önce doğum yaptım, çatır çatır da çatladım vücudumun hemen her yerinde kırmızı/mor çatlaklar var. 10 kişiden 5'inde çatlak var anladığım kadarıyla, çatlakla savaşan birileri birşeyler önerebilir mi? Şuan için araştırmalarım sonucu Nivea q10 sıkılaştırıcı vücut yağı ve Lierac Phytolastil Çatlak Önleyici Solüsyon alarak başlamayı düşünüyorum, önerilere açığım. Çatlaksız günler diliyorum..

Siz kullandınız mı gerçekten işe yarıyor mu? Malum, boşa zaman kaybetmek istemiyorum da..

Hindistan cevizi yağı sur yeni oluşuma izin vermiyor beyazlamayan çatlaklara da yok ediyor diyemem ama hafifletiyor baya

Benim çatlaklar şuan mor-kırmızı renkteler, Hindistan cevizi yağı işe yarar mı yani?:rolleyes:
Yok etmiyor ama hafifliyor canım düzenli kullanırsan bir yıl gibi bir süre zarfında baya azalır kötü görüntüsü . Ama kıl larida besliyor onunda belirtim

ben busitede limon kahve kürünü okudumn hatta sordum hangi oranda karıştırılacajk diye, dilersenişz siz de takip edin deneyin çok iyi yuorumlar var bu kürle ilgili

ben busitede limon kahve kürünü okudumn hatta sordum hangi oranda karıştırılacajk diye, dilersenişz siz de takip edin deneyin çok iyi yuorumlar var bu kürle ilgili

Ben çareyi nivea Q10 sıkılaştırıcı&eşitleyici vücut bakım yağında buldum. 2 hafta kullanımda bile düzelme oldu, sonrasında bazı nedenlerden dolayı bıraktım şimdi tekrar başlayacağım. Watsons'tan %25 indirimle 66 tl'ye almıştım isterseniz bir deneyin..

takipteyim 4 yil oldu benim gibeklikten siyasi haritaya transfer ildum :KK70:

takipteyim 4 yil oldu benim gibeklikten siyasi haritaya transfer ildum :KK70:
😄 umarım bir gün hepimiz kurtuluruz bu çatlaklardan🙏 benim çatlaklarım daha yeni sayılır, mor ve kırmızı renktelerdi, sizinkiler beyazlaştıysa işe yaramayabilir, ama isterseniz yine de deneyin birşey kaybetmezsiniz bence :)

Buldum diyebilirim sanırım, Nivea Q10 cilt yağını sabah akşam düzenli kullandım ve vaadettiği gibi 2 hafta gibi bir sürede sonuç almaya başladım. Ama benim çatlaklar birkaç aylık çatlaklardı ve mor renkti. Bir deneyin isterseniz.

X