Çatlaklar Çatlak icin, kakao yagi mi? Hindistan cevizi yagi mi?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Zeryya

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2020
468
226
Iyi günler, 3 buçuk aylık hanileyim. Çatlak önlemek için kakao yagi ve hindistan cevizi yagi arasında kararsız kaldım. Hangisini önerir siniz acaba?

ebru yaşar ceviz yağı kullanmıstı. etkili oldugunu soyledı. ama ben catlgın genetik oldugunu dusunuyorum.

Iyi günler, 3 buçuk aylık hanileyim. Çatlak önlemek için kakao yagi ve hindistan cevizi yagi arasında kararsız kaldım. Hangisini önerir siniz acaba?
Ben hamiletim ve catlakliklarimi gidere bilmek icin hakiki badem yagi kullaniyorum ise yariyoda etrafimdaki kullanan kisilerden biliyorum

Sıvı mi katı mi olanı peki? Birde markası nedir acaba
Sįvı kullaniyorum markasini tam olarak bilmiyorum eczaneden aldim ama hakiki olmasina dikkat edin markasinida yazim ben yurt disinda oldugum icin bilemedim ayni parkadan ordada olurmu diye

Eklentiler

• 20201022_070244.jpg
    20201022_070244.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 31
Sįvı kullaniyorum markasini tam olarak bilmiyorum eczaneden aldim ama hakiki olmasina dikkat edin markasinida yazim ben yurt disinda oldugum icin bilemedim ayni parkadan ordada olurmu diye
Cok teşekkür ederim. Bende bu markayı, olmazsa baska marka hakiki olanını bulmaya çalışacağım o zaman

Bende kakao yagi ve hindistan cevizi yagi aldim
Gobegimin 1 tarafina birini diger tarafina digerini surdum 4 gun oldu bakalim mekikte cekiyorum bu donemde sıkılasirken azalma olup olmadigi daha fazla fark edilit

X