Çapraşık Diş

Artık dişlerimin düzelmesini istiyorum. Rahat rahat gülemiyorum :1no2: sadece tebesüümde kalıyor, yada elimle ağzımı kapatma gereği duyuyorum. Eskiden bu kdar kafama takmıyordum ama artık özgüvenimi bile etkiler oldu senağlama İşim gereği toplum önünde konuşmam gerekiyor ve sürekli insanlarla muhatabım, konusurken insanların dişlerime baktığını görmek bütün dikkatımı dağıtıyor vee moralimi çok bozuyor.

Tel tedavisi oldukça can sıkıcı ama porselen apereyler biraz içimi rahatlatıyor. Fakat ister tel tedavisi ister başka bişey bunlar ucuz tedaviler değil. Lütfen bir yol gösterın ve ücret konusundabenı bılgılendırın.

Ekte resimler var. Bu resımlerı bıle o kdar zor buldum kı cunku resımlerımde hep agzım kapalı. Buresımlerı tedavi yöntemı, SÜRESİ ve ücreti konusundadaha ayrıntılı verebılmenız için ekledım.

Lütfen sesimi duyun :Saruboceq: Benım için bu kadar sorun oldugunu kımseye söyleyemıyorum ama bunalıma giricem senağlama

Şimdiden teşekkür ediyorum

geçmiş olsun
o kadar da kötü bir ağzınız yok.ortodonti tedavisi yaptırmadan 6 yada 8 kaplama ile sorununuzu çözebilirsiniz.size maliyetide 2 ila 3 bin lira arasında değişir.
sağlıklı günler

X