canim kardesim hamile

mondschein2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
957
7
slm arkadaslar ,
kardesim hamile bugun duydum ve cok sevindim,3ay oldu evleneli, tabi onlar hemn simdi istemiyorlardi ee yigenim hizli davrandi,:sm_cool:
allah bebegi olmayan butun herkese nasip etsin ins,
bu sevincimi sizinle paylasmak istedim,,,[:roflol::nazar:

:nazar:
çok sevindim can arkadaşım...
Allah herkese nasip etsin...:1rolleyes:

amin canim,
darisi ilerder senin basina can arkadasim,:nazar::1hug:
1haftadir zaten kardesime diyordum icime dogdu sen bu ay hamile kalirsin dedim ve hamile suan,cok mutluyum ikinci kere teyze oluyorum canim,:dilcikar:

Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin..hayırlı bir evlat olur inşallah..erken diye düşünmesinler bizde düşünmüyoduk ama evlendikten 2 ay sonra oğlum atladı karnıma :)) Allah olmayanlara da nasip etsin..

allah isteyenlere versin istemeyenlere vermesin. yani herkesin gönlüne göre versin! istemeden çocuk sahibi olan ve depresyona giren birini tanıdım, çok ağır bir sorumluluk gerçekten!

slm canim paylasimin icin sagol,yok bunlar erken dediler ama dunden razilarmis,cok sevindiler sonradan bi gorsen eniste hic bir sey yaptirmiyor kardesime cok mutlular yani,allah herkese nasip eder ins,sevgilerle

Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin..hayırlı bir evlat olur inşallah..erken diye düşünmesinler bizde düşünmüyoduk ama evlendikten 2 ay sonra oğlum atladı karnıma :)) Allah olmayanlara da nasip etsin..

AMIN CANIM;TSKLER EVET ERKEN DEDILER AMA SIMDIDEN ALISTILAR SORUN YOK YANI COK MUTLULAR EVE §KISI GELECEK DIYE;HAYIRLISI CANIM;SENINDE BEBEGINI ALLAH ANALI BABALI BUYUTSUN CANIM;KENDINE IYI BAK;:1hug:

allah hayırlı saglıklı evlatlar versın kardesıne :))) darısı basımıza inşallah :))

slm arkadaslar ,
kardesim hamile bugun duydum ve cok sevindim,3ay oldu evleneli, tabi onlar hemn simdi istemiyorlardi ee yigenim hizli davrandi,:sm_cool:
allah bebegi olmayan butun herkese nasip etsin ins,
bu sevincimi sizinle paylasmak istedim,,,[:roflol::nazar:

canım kardeşinin hamile olmasına çok sevindim allah tamamına erdirsina.s.:nazar:

X