canım istediği için

BarbunyaPilaki

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
826
7
Kendim için bazı şeylerden Vazgeçtim ya da Vazgeçmek zorunda kaldım desem daha iyi olacak..

Ben kendi isteğimle değil CAN yerine koyduğum biri benden Vazgeçtiği için
Vazgeçtim…..

İlk önce ellerinden Vazgeçtim.. Hani bir zamanlar tutmaya kıyamadığım usul
usul korka korka tuttuğum ellerden Vazgeçtim.. Kendim istediğim için değil... CANım öle istedi.. Bende CANımı dinlerim.. Bir zamanlar CAN yerine koyduğumu dinledim...

Sonra bakmaya doyamadığım gözlerden Vazgeçtim... Hani hep bakmaya
doyamadığınız gözler varya.. İşte ben o gözlerden Vazgeçtim.. “Bıktığım” ya
da “İstemediğim” için değil sadece CAN yerine koyduğum CANım Vazgeçti diye Vazgeçtim. Usulca korkarak...

Kısa bir ara sonra dudaklarından Vazgeçtim.. Karşınızda onun sizinle konuşmasını sağlayan o dudaklardan Vazgeçtim. İsteyemeyerekte olsa Vazgeçtim.. Yine ben istediğim için değil CAN yerine koyduğum CANım istediği için Vazgeçtim……

Bir zaman sonra CANımla ilgili düşler kurmaktan Vazgeçtim.. Çünkü CANım
çoktan Vazgeçmişti ve “Benden de İstiyordu” bende sırf CANım istediği için VAZGEÇTİM.... Kokarak ürkerek VAZGEÇTİM....

Ama o bilmiyordu ki ondan her uzaklaşmam aslında kendimden Vazgeçmemdi. Hayallerimden Vazgeçmem.... Vazgeçtiklerimin hepsi CANımdı.. Bana ait olan şeylerdi...

Ve Şimdi…...

Ellerinden, gözlerinden, dudaklarından, hayallerinden Ben CANımdan
Vazgeçtim..

Sırf CAN Yerine Koyduğum CANım İstediği İçin...

önce bir teşekkür edeyim de :) şimdi formu okurken hem böyle büyük bir sevgiyi düşündüm hemde fedakar olan bayanları .. anlayamıyorum bazen bizi... istediği için yapmak istemediği içn yapmak istediği için bırakmak yada bırakmamak.... pek hakkettiklerini düşünmüyorum ben çoğu erkeğin bu saygıyı ve özveriyi.. aslında bende aşkı seviyorum .. hissetmeyi seviyorum.. ama bazen öyle anlar geliyorki sadece onlar istiyor diye kitlenip kalıyoruz biryerlere... biz istersek yapalım ...
paylaşım için yinede teşekkürler...

çok güzel hitap etmişsin leydi500. birde ben eklemek istiyorum.

ne canım ne de canlar vazgeçmek isterken, vazgeçmek zorunluluk oldu bizim için....

SEVMEKTEN NE ZAMAN VAZGEÇTIM?

Kotu günümde yanimda olmadigin zaman
vazgeçtim.Canin sikildiginda benimle paylasmadigini, kirilacak veya tedirgin olacak olsam bile düsüncelerini açikça söylemedigini anladigim zaman
vazgeçtim.Bana yalan söyledigini anladigim zaman
vazgeçtim.
Gözlerime baktiginda kalbinle bakmadigini ve bana hala söylemedigin seyler oldugunu hissettigimde
vazgeçtim.
Her sabah benimle uyanmak istemedigini, gelecegimizin hiçbir yere gitmedigini anladigim zaman
vazgeçtim.Düsüncelerime ve degerlerime deger vermedigin için
vazgeçtim.Agrilarimi dindirecek sicak sevgiyi bana vermediginde
vazgeçtim.
Sadece kendi mutlulugunu ve gelecegini düsünerek beni hiçe saydigin için
vazgeçtim.
Tablolarimda artik kendimi mutlu çizemedigim ve tek neden sen oldugun için
vazgeçtim.BENCIL OLDUGUN ICIN
VAZGECTIM!!!Bunlardan sadece bir tanesi senden vazgeçmem için yeterli degildi,
Çünkü sevgim yüceydi.Ama hepsini düsündügümde senin benden çoktan
Vazgeçtigini anladim.Bu yüzden ben de senden vazgeçtim...

X