Can kedim

ShErlok92

Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2023
860
644
32
Merhabalar. Çok sevdiğim erkek 11 aylık bir kedim var . Kızgınlık dönemi başladı sanırım ve birkaç güne kısırlaştıracsgim. Ama çevremde günah kedi çiftleşmesi gerekiyor hemen kısırlaştırma gibi yorumlar aldım. Çiftleşmesinden çok en sağlıklı olan kısırlaştırmayi mi yapmak gerekir. Beklemem gerekir mi ? Bilgisi olan aydınlatırsa çok sevinirim.

Bebekleri olsa, yuvalanamasa sokaklara gitse araba çarpsa, açlıktan ölse o zaman o yavrulara günah değil mi?
Siz kulak asmayın kimseye. Bende geçen hafta kisirlastirdim 11 aylık erkek kedimi. Süreç çok kolay, lütfen kendinizin uzun ve sağlıklı yaşamasi için kısırlaştırın

Bebekleri olsa, yuvalanamasa sokaklara gitse araba çarpsa, açlıktan ölse o zaman o yavrulara günah değil mi?
Siz kulak asmayın kimseye. Bende geçen hafta kisirlastirdim 11 aylık erkek kedimi. Süreç çok kolay, lütfen kendinizin uzun ve sağlıklı yaşamasi için kısırlaştırın
Geç döndüm ama kısırlaştırdim teşekkür ederim

Çok. Teşekkür ederim. Hallettik kısırlaştırdim oğlumu.

Dinlemeyin şöyle cahil cühelaları. Bu hayvana kızgınlık döneminde acı çekiyor, kedilerin bizim gibi bir seks hayatı yok yani. Sağlıklı olması için ve ömrünü uzatması için hayvanın kısırlaştırın bir an önce veterinerle görüşüp.
Hallettik bitti şükür. Teşekkür ederim.

Kediler de analık ve babalık duygusu ilerleyen zamanlarda yoktur.Anne kedi yavrusu ile ciflesir ve kardeş kardeş ile,yani tamamen dürtüsel bir şekilde hareket ederler.Bu yüzden kısırlaştırma günah diyen cahillere kesinlikle kulak asmamak lazım.
Haklısınız bu bilgiyi de geç öğrendim akrabalık bağları yokmuş. Zaten bu beni daha çok korkuttu yavrusuna bakmak istesem de ilerisi için onlara daha çok zorluk olacaktı. En dogrusuydu kisirlastrmak.

İlk günü zordu ama iyi bir sıkıntımiz yok en azından doğrusu bu onun sağlığı için. Ama ne gariptir ki çoğu veterinerler bile erkek kedilerin kısırlaştırma zorunluluğu yok diye bilgi yayiyorlar. Kirli bilgi maalesef çok fazla.
Kimmis o vetolar saka gibi, kızın da erkeginde gec olmadan kısırlasması lazım

Küçük ilcelerde bu tarz bakış açıları yaygın maalesef.
Rezalet cidden. Benim evde su an oğlum ve kızım kısır. Kızı sokaktan aldım bebeleri doğurdu 2 ay sonra direkt kısırlaştırdım yumoş gibi oldu. Bebelerden 2 si hala sahiplenilmeyi bekliyor birisi erkek kız oğlan kardesinin üstüne çıkıp ciftlesme hareketi gösteriyor resmen. Sahiplenilmezse direkt kısırlaştıracağım. Sağlıkları için hepsi.

Rezalet cidden. Benim evde su an oğlum ve kızım kısır. Kızı sokaktan aldım bebeleri doğurdu 2 ay sonra direkt kısırlaştırdım yumoş gibi oldu. Bebelerden 2 si hala sahiplenilmeyi bekliyor birisi erkek kız oğlan kardesinin üstüne çıkıp ciftlesme hareketi gösteriyor resmen. Sahiplenilmezse direkt kısırlaştıracağım. Sağlıkları için hepsi.
Çok güzel ve umarım biran önce onlara sizin gibi iyi bir aile çıkar .

X