Çamaşır ve Kurutma Makineleri Çamaşır makinesi

hylyksl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2022
2
0
25
Merhaba kızlar çamaşır makine marka önerilerinizi almak istiyorum. Kıyafetler mis mis kokacak olan çamaşır makine marka ve modelini arıyorum araştırdım öneriniz var mı ? kuzenim vestel diğeri arçelik diğeri siemens marka çok güzel kokuyordu ben de lg markasını alarak bin pişman oldum leke çıkmaması ve koku gelmemesi dolayından bin kez pişmanım. Önerileriniz var mı (işitme engelliyim devir cümleleri yazıyorum anlamadığınız için çok üzgünüm)

Anneme daha yeni Bosch marka aldım. Çamaşır makinesi 9 kg 1200 devir A+++, battaniye vs de rahatlıkla sığıyor ve güzel yıkıyor. Zaten leke tanıma özelliği mevcut, leke çıkarmasını da beğendim. Kokular daima bizim çamaşırlarımızda buram buram kalıyor. Onun dışında Siemens de iyi tavsiye ederim. Daha üst segment istiyorsanız Miele var, kullanıyorum ve memnunum.

Anneme daha yeni Bosch marka aldım. Çamaşır makinesi 9 kg 1200 devir A+++, battaniye vs de rahatlıkla sığıyor ve güzel yıkıyor. Zaten leke tanıma özelliği mevcut, leke çıkarmasını da beğendim. Kokular daima bizim çamaşırlarımızda buram buram kalıyor. Onun dışında Siemens de iyi tavsiye ederim. Daha üst segment istiyorsanız Miele var, kullanıyorum ve memnunum.
İlginiz için çok teşekkür ederim model nedir öğrenebilir miyim farklı modeller gözüküyor

İlginiz için çok teşekkür ederim model nedir öğrenebilir miyim farklı modeller gözüküyor
Rica ederim. Buyrun, anneme bu makineden aldım. Yıkamasını çok beğendik. Zaten önceki Beko makine çok dayanmadı da, ondan önce yine Bosch kullandık bir 15 yıl kadar. O yüzden Bosch’a dönüş yaptık.
5F7D7DF6-8D60-46B6-A5A5-294C40FC7957.jpeg

X