Cam temizliği nasıl korunur ?

omrum94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2022
478
264
29
Merhaba
Dün gece o kadar uğraş sonucu camlarımı sildim yine sonuç hüsran😞😞😞

En üst katta oturuyorum bizim üstümüzde çatı katı var ve orada bir kuş ailesi yaşıyor ve benim camlarımın önü leş içinde.

O kadar cok kuş var ki dün sabaha karşı sildim gelio baksanız denizlikler sanki bir aydır silinmedi evden iyice soğudum hevesim kaçıyor sil sil pislik içinde bu kadar olmaz diyorum ama taşınmak dışında çözüm var mı ? Henüz bu eve geleli üç ay oldu pisliği ile baş edilmeyen bir ev bunu net anladım

Merhaba
Dün gece o kadar uğraş sonucu camlarımı sildim yine sonuç hüsran😞😞😞

En üst katta oturuyorum bizim üstümüzde çatı katı var ve orada bir kuş ailesi yaşıyor ve benim camlarımın önü leş içinde.

O kadar cok kuş var ki dün sabaha karşı sildim gelio baksanız denizlikler sanki bir aydır silinmedi evden iyice soğudum hevesim kaçıyor sil sil pislik içinde bu kadar olmaz diyorum ama taşınmak dışında çözüm var mı ? Henüz bu eve geleli üç ay oldu pisliği ile baş edilmeyen bir ev bunu net anladım
Kuskonmaz yaptirin cati katinin oraya cok pahali bisey degil

Baktım internetten diken diken umarım hayvan zarar görmez eğer ev sahibimiz müsade ederse değerlendireceğim çok sağolun ❤️❤️❤️

Kuşların konduğu yere eski CD veya pleksi ayna parçaları asın, yansımadan dolay gelmiyorlar

X